2733
2739
عنوان

شیمی کنکور ...

103 بازدید | 7 پست

چطوری به درصد بالا برسیم و تو امتحان نهایی نمره خوبی بگیریم ازش...

کسی هس اینجا شیمیش خوب بوده باشه؟

چ شیوه ای داشتید؟

چطوری میخوندین؟

بگید نجاتم بدید..

من کلیپ درسی میدیدم برا شیمی

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ سالی کنکور دادید؟ چن درصد زدید؟ کلیپ کیو میدیدین... بگو توروخدا😕😂

2 سال پیش 

73 درصد زدم الانم خودم دبیری شیمی قبول شدم

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2731
موفق باشی🙂🤝🏻 وای ۷۳ خیلی خوبه... اسم دبیری ک کلیپ میدیدی رو میگی

آره آقای حامد پویان نظر

تو سایت آلا هستش.. پکیج راه ابریشم رو خریدم.. خیلی خوب درس میده.. صفر تا صد همه چیو میگه.. من شیمی ضعیفترین ترین درسم بود ولی خب وقتی آموزشت درست باشه علاقه مند میشی بنظرم

آره آقای حامد پویان نظر تو سایت آلا هستش.. پکیج راه ابریشم رو خریدم.. خیلی خوب درس میده.. صفر تا صد ...

پویان نظر توی الا تدریس دوازدهمش چرا نیست پس...

دهم یازدهمش هس ولی دوازدهمش نی

پویان نظر توی الا تدریس دوازدهمش چرا نیست پس... دهم یازدهمش هس ولی دوازدهمش نی

اونا که رایگانن رو نمیگم.. اونارو کنکوری درس نمیده

راه ابریشمش رو خریدم.. الان فک کنم حدود یه تومنه

دوازدهم رو ضبط نکرده بود.. یادمه خودم وقتی یازدهم بودم فقط دهم و یازدهمشو داشت

ولی واسه کنکور راه ابریشم شیمی گرفتم

2740