2733
2739

همه کارام انجام شده و هفته بعد وقت ارتودنسی دارم.

هردو فک باهم انجام میسه و اینکه براکت هارو فقط میزارن بعد چند روز بعدش باز سیم میزارن یا هردو باهمه؟ و اینکه در حین کار درد داشتید یا خیر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه من ردیف بالارو اول گذاشتن پایین یکماه بعد گفت چون درد داره باهم نمیزاره وقتی براکت میزارم سیم کش هم همون موقع میزارن واست دردم اره حقیقتا داره تا یه هفته حتی ماهی یه بارم واسه تعویض کشات بری باز درد داری چندروز

2738

هر دورو باهم میذارن... دندوناتم اولاش نمیتونی چیزی بجویی دردش برا این ک نمتونی چیزی بخوری اذیت کنندس ک ی هفته ای خوب میشی.... بعد هر ماه ک سفت می‌کنه اولش درد داره بعد باز عادی میشع

بیشتر از دردش من برا مراقبتاش و نظافتاش اذیت میشم خیلیییی همش باید مسواک بزنی ک من حوصلم نمیکشه وقت نمیکنم زیاد

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
میشه بگین اولش چقد باید بدیم؟ و قسطاش ماهی چقده؟ 

من دکترم مشهدن. هزینه هردو فک ۱۸. اولم ۹ تومن مبدید بقبه قسطی میکنن. خداخیرشون بده خیلی دکتر حرفه ای و با درکی هستن با این قیمت.