2737
2734

ای بابا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چرا از دست و فامیل و شوهرت خسته ای علتش چیه عزیزم

شوهرم آدم عوضی هستش با کاا ورفتاراش پیرم کرده هیچ ذوق و شوقی واسه زندگی برام نمونده افسردم از خونه بیرون نمیرم ی عوضی بددهن دروغگو ک دست  بزن هم داره هیچ احترامی بهم نمی‌ذاره بشدت وابسته خانوادشه  ی ذره هم دوسم نداریچه فقط شبا ولم نمیکنه ازش متنفری شدم بازهم شب ک میشه میاد کنارم وقتی نزدیکم میشه دلم میخواد بالا بیارم اونقدر ازش متنفرشدم زندگیمو جهنم کرده من ی دختر شاد و پر انرژی بودم الان حتی ی لبخند ب زور میزنم 

شوهرم آدم عوضی هستش با کاا ورفتاراش پیرم کرده هیچ ذوق و شوقی واسه زندگی برام نمونده افسردم از خونه ب ...

خوب عزیزم سعی کن باهاش خوش رفتاری کنی و زیرکانه اونو جذب خودت بکنی با دعوا چیزی حل نمیشه وقتی به خودت وابسته اش کنی کم کم از خانواده سرد میشه

خوب عزیزم سعی کن باهاش خوش رفتاری کنی و زیرکانه اونو جذب خودت بکنی با دعوا چیزی حل نمیشه وقتی به خود ...

حس میکنم دشمنمه خیلی بدی کرده درحقم دلم صاف نمیشه باهاش

خوب عزیزم سعی کن باهاش خوش رفتاری کنی و زیرکانه اونو جذب خودت بکنی با دعوا چیزی حل نمیشه وقتی به خود ...

میخام بمیرم ولی این ادم و جذب خودم نکنم فقط منتظر روزیم که ازش جدا بشه من همه را ها رو رفتم اون ارزش هیچی و ندارع هیچییی 

2706