2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخاطر توطئه است آب‌های زیرزمینی رو تخلیه کردیم ؟؟آلودگی چی ؟؟؟؟؟؟

نه اون که درسته

آلودگی زیاد داریم

ابهای زیر زمینی هم به علت چاه های بی رویه تموم کردیم

اما

اما

اما

و باز هم اما

که این حجم از تفاوت قبول کن که عجیبه

به نظرت این تفاوت فاحش بین مرز ایران و ترکیه میتونه علتش الودگی یا اب زیر زمینی باشه؟

قطعا نه.

اونا تاثیر گذارن ولی عامل اصلی نیستن

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
پس ما چی بگیم که اصلا برف نیومده سمت مون و هرگز به چشم ندیدیمم شما  که سال به سال برف و دارید

من نمیدونم کجایی 

والا ما سال به سال بارون ندیدم چ برسه به برف 

متاسفانه اضطراب اجتماعی دارم و مدام نگران این هستم که قانون های نانوشته اجتماعی وجود داشته باشه و من از اونها بی خبر باشم به همین خاطر ممکنه چند بار یک تاپیک رو بزنم یا تاپیکم از نظر شما سطحی و مسخره باشه🎀💅🏻
میخان چیکار کنن داریم میمیریم از استرس 

نمیدونم والا ولی اگه اینجوری پیش بره نه اکسیژنی برای تنفس میمونه 

نه آبی برای مصرف 

هممون مجبور به کوچ اجباری میشیم که کشورای اطراف هم مارو گردن نمیگیرن

آخرش میمیریم😐

چه خوبه داشتنت...
2706