2733
2764

میگن وقتی ن*جس باشی ابرو میکرو کنی یا رنگ مو و این چیزایی که بعد از یه مدت طولانی اثرش از بین میره، میگن تا وقتی که رنگش از بین بره نج*س می‌مونی درسته؟ من پریم فردا تموم میشه میرم غسل میکنم، البته یه ساعتی نوبت گرفتم که قبل از اون نمی‌تونم غسل کنم... چیکار کنم حقیقت داره این موضوع یا همین امشب برم دوش بگیرم غسل کنم؛؟

كي بهت كفنه؟

اينهمه شماره هست ي سرچ كني ميتوني رنگ بزني جواب بگيري

همين ميگن ها و سوال كردن در جايي ك كسي متخصص نيست

باعث اين شايع پراكني ها و كلي دين شرعي به گردن ادمها گذشته

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم بهم خورد از این طرز حرف زدنت درباره طبیعت بدنت  نجس؟؟؟

به جهنم که حالت بهم خورد پس وقتی که غسل واجب باشی چی میگن؟ خب معلومه ک بدن آدم قبل از غسل نجسه، لطفا تایپک رو ترک کن حوصله بحث ندارم جوابتو نمیدم

جدی؟ یعنی بعد رنگ مو نمیتونم غسل کنم؟ آخه چه ربطی داره؟ 

میگن ک مو رو اول غسل اگه داری انجام بده بعد کوتاه کن و این حرفا منم شنیدم اما اهمیت ندادم😂از مرجع تقلید بپرسین همیشه  حرفای قدیمی ها صداش دوتا درسته

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...

عزیزم رنگ مانع محسوب نمی‌شه جرمه که مانع محسوب میشه!!

رنگ مو یا رنگ ابرو جرمی ندارن صرفاً رنگه

مثلاً شما لاک ناخن بزنی جرم داره و مانع محسوب میشه اما چیزی که جرم نداره مثل حنا یا حتی تتو که زیر پوسته مانع محسوب نمی‌شه

♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
میگن ک مو رو اول غسل اگه داری انجام بده بعد کوتاه کن و این حرفا منم شنیدم اما اهمیت ندادم😂از مرجع ت ...

نه این که مشخصه الکیه گفتم شاید رنگ فرق بکنه 

هیچ آقایی پست نذاره تو تاپیکام و ریپلای هم نکنه / زن بودن یعنی هزاران چشم به دنبال یک خطای من ...
منظورت جِرمه؟

بله عزیزم😂

جُرم که اینجا معنی نمیده😂😂🥴

♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

عزیزم هیچ ربطی نداره 

اگه در رابطه با غسل میگی که بعد از میکرو ابر هم چون رنگ کاشت شده زیر پوست هست راحت میتونی غسل و وضو رو انجام بدی 

اگه در رابطه با نجس شدن هم میگی بین خود کار میکروبلیدینگ هم یه شبنم خون روی ابرو میاد و برای همه همینطوره 

فقط مشکلی که وجود داره اینه که تا پنج روز بعدش نباید حمام بری و تو حموم هم نباید پوسته هایی که رو ابرو ایجاد شده رو لیف بکشی و این موضوع ممکنه غسلت رو به تعویق بندازه

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...