2733
2734
عنوان

سونو ۱۶ هفته و جنسیت

202 بازدید | 17 پست

سلااام سونو ان تی ک رفتم تو ۱۳هفته گفتن ۸۰درصد پسره 

دیروز ۱۵هفته و ۶ روز رفتم سونو پیش یه دکتر دیگه چون درد داشتم گفت پاهاش بستست کلی اینور اونور شدم گفت یه لحظه دیدم پسره تو برگه هم نوشت جنسیت پسر 

یعنی واقعا پسره؟😅یا بازم شک داشته باشم؟؟

طول سرویکسم ان تی ۳۷ بود 

الان شده ۳۵ خوبه؟یا کمه؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزمم تو دوس داری چی باشه؟ واسه ماه بلخرهههه بعد از کلییی التماس دختر شد اوله بهار دنیا میاد

کارما میگه: تو عاشقه کسی میشی ک دوستت نداره چون کسی ک عاشقت بودو دوست نداشتی..💔

پسرهامون با شرم و حیان😅😅

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
عزیزمم تو دوس داری چی باشه؟ واسه ماه بلخرهههه بعد از کلییی التماس دختر شد اوله بهار دنیا میاد

من یه دختر دارم گلم دوست داشتم هردو جنسیتو داشته باشم باز هر چی خدا بده فقط سالم باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه دختر دارم گلم دوست داشتم هردو جنسیتو داشته باشم باز هر چی خدا بده فقط سالم باشه

عزیزم الهی آده واسه ماه 6 تااا نوه پسر بودن این یکی بلخره دختر شد😂😂😂با هرارتا امید و ارزو و التماس.. ک خدایا دختر بشه نزرش کردیم 

عزیزم الهی آده واسه ماه 6 تااا نوه پسر بودن این یکی بلخره دختر شد😂😂😂با هرارتا امید و ارزو و التما ...

خدا حفظش کنه عزیزم ب سلامتی زایمان  کنی😍😍خداروشکر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه عزیزم ب سلامتی زایمان  کنی😍😍خداروشکر

فدا مرسی یکم بدنش ضعیفه راستش و خوب رشد نکرده خیلی نگرانم بچه خودم نیست بچه خواهرمه

2706