2737
2739

سلام خانما من از روز تخمک گذاری ک ۱۲ سیکلم بوده اقدام کردم حالا ۱۰ روز دارم تا پریود بشم باز اقدام کنم یا کافیه کمر دردم دارم ک سابقه نداشته اینجوری شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشبحالتون تامیگین اقدام بچه میخواین خدا فوری میزاره بغلتون😒

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
2740

عزیز والا من این حرفو نزدم ک میای اینجوری کامنت میزاری منم بایک باراقدام باردار نشدم اگه خوشبخت بودم بچم سقط نمیشد ک باز دوباره بیام سر نقطه اول ب جا این کارا توکلت ب خدا باشه خدا هیچ کارش بدون حکمت نیس

والا برا منکه اصن اینجوری نبوده😢

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم کمکم کن اینبار نی نیم سالم بمونه❤
یعنی نخوای اقدام کنی ده روز استپ میدی؟؟تو کار خودتو بکن جانم بخواد بگیره میگیره دیگه نیاز نیست کسی ب ...

من تو این کارا تجربه ندارم گفتم یکی کمکم کنه ک باز این ده روز فایده داره یان