2733
2734

بگین اگه مثبته برم آزمایش

من دیشب این تست و انجام دادم و بعدش تا تقریبا پنج دقیقه دیدمش منفی بود بعد رفتم خوابیدم ۴ یا ۵ ساعت بعدش بیدارشدم دیدم اینجوری دوخط شده ولی چون نمیدونم کی خط انداخته شک دارم ولی دوهفته اس عقب انداختم و خیلی علائم بارداری هم دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خط تبخیر. 

توی جایی ک قطره ادرار و میریزی چند قطره اب بریز اگه خط کمرنگ شد یا رفت ک خط تبخیر ، اگه نرفت میتونی شک کنی. 

ولی بعد 2هفته دیگ باید پررنگ باشه

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
اگه پریودیات منظم بوده تا الان و یا داروی خاصی نمیخوردی که باعث عقب انداختن پریودی نمیشد برو آزمایش ...

راستش من اصلا قصد بارداری نداشتم دو سال و نیم قرص جلوگیری میخوردم که دیگه عوارضش پادرد شدید بود که دیگه اصلا نمیتونستم تحمل کنم دردش و بعد رفتم دکتر غدد کلی آز دادم بهم دوفاستون و متفورمین و اسپیرو نولاکتون داد که سه ماه مصرف کردم ولی اسپیرو نولاکتونو دو هفته بود شروع کرده بودم واسه موی زائد که وقتی عقب انداختم اونو دیگه نخوردم و جلوگیری ام داشتم

2706