2733
2734

چه کتابهای مفیدی برای بچتون خریدید و زیاد استقبال کرده ازش؟ 

میخام از دی جی کالا براش تعدادی کتاب بخرم لطفا راهنماییم کنید

تو رو خدا منو لایک نکنید

مگه گوش میده به کتاب خوندن

تو مهد میدن هر هفته میاره خونه میگه مامان ولش کن بریم بازی😅

آرزومیکنم واسه هرکی این امضا رو میخونه😍 وقتی دلتون پر غمه🥺    خداوند سورپرایزتون کنه واون چیزی که مدتها منتظریشین روبهتون عنایت کنه💌  واون لحظه گریه کنین گریه اییی غرق در خوشی   که خنده جوابگوی این حد از خوشحالی نباشه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط قصه های من درآوردی براش میگمو خوشش میاد وگرنه کتاب دستم بگیرم همش ازم میگیرش

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2728
خلاقیتم زیر صفره اصلا نمیتونم قصه من دراوردی بگم

قصه مامان بزی و شنگول و منگول..قصه ی شنل قرمزی..قصه ی حسنی که حموم نمی‌رفت..از اینجور قصه ها هرشب یکی تعریف میکنم هزارتا سوال ازم می پرسه بعد میخوابه

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2738
عزیزم گفتی توتوستر شیرینی لطیفه پختی لطفا بهم میگی چند دقیقه وچه دمایی گذاشتی  اگه طرز تهیه شم ...

سلام عزیزم والا خیلی قدیما بوده اصلا یادم نمیاد

تو رو خدا منو لایک نکنید