2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم خوبین؟ ببخشید شما برا درمان خارج رحمی چیکار کردین؟ 

سلام ممنون 

یک روز بستری بودم بتا شده بود ۱۱۰و خونریزی هم داشتم دکتر گفت حدس میزنم خودش دفع شده دیگه فعلا بدون دارو ترخیص شدم یه تست دیگه دادم دکتر منتظر جواب اونه گفت اگه بیشتر شده باشه بازم بستریت میکنم و آمپول بهت میزنم تا سقط شه.

سلام ممنون  یک روز بستری بودم بتا شده بود ۱۱۰و خونریزی هم داشتم دکتر گفت حدس میزنم خودش دفع شد ...

من بتام سه شنبه که بستری شدم بیمارستان 280 بود . همون سه شنبه تزریق تک دوزو برام انجام دادن . جمعه آزمایش دادم شده 298 . البته دکتر گفت ممکنه روزای اول بره بالا روز هفتم مهمه برامون . بنظرت با همین یه دوز میاد پایین؟ هیچ علائمی هم ندارم نه درد نه خونریزی

2740
من بتام سه شنبه که بستری شدم بیمارستان 280 بود . همون سه شنبه تزریق تک دوزو برام انجام دادن . جمعه آ ...

عزیزم من امروز جواب آزمایشم بتام اومد شده بود۶۳بدون تزریق آمپول یا هیچ دارویی ولی من چار روز پیش خونریزی کردم‌مث پریود .سه هفته پیش هم لک قهوه ای داشتم و خون سیاه و ...خلاصه دکتر گفت خودش داره دفع میشه دارو و بستری نیاز نیست

من بتام سه شنبه که بستری شدم بیمارستان 280 بود . همون سه شنبه تزریق تک دوزو برام انجام دادن . جمعه آ ...

نگران نباش بتات اونقدری زیاد نیست من اول ۲۲۵بعد شد۲۷۱که بستری شدم اما هیچ دارویی برام نزد گفت یه بتا بده اگه باز بالا رفت برات آمپول میزنم که خداروشکر اومد پایین.من خیلی تلاش کردم دکتر بهم آمپولو بزنه اما نزد و خیلی استرس گرفتم 

نگران نباش بتات اونقدری زیاد نیست من اول ۲۲۵بعد شد۲۷۱که بستری شدم اما هیچ دارویی برام نزد گفت یه بتا ...

منم خونریزی یکم دارم اما زیاد نیس هنوز ولی ترشحاتم خونی شده دیگه. امیدوارم دفع بشه

به من یه دوز آمپول زدن. ایشالا با همون یه دوز رفع بشه . دیروز پریود شدمو دفع آندومتر داشتم.دکتر گفت ...

بعد اززدن آمپول چه عوارضی داشت برات؟دفع آندومتر چیه؟از کجا متوجه شدی که آندومتر دفع کردی؟

بعد اززدن آمپول چه عوارضی داشت برات؟دفع آندومتر چیه؟از کجا متوجه شدی که آندومتر دفع کردی؟

سه شنبه ی هفته ی پیش تزریق کردن تا شنبه هیچ خبری نبود . یکشنبه حس پریود شدن داشتمو وقتی بلند شدم یه چیزی ازم اومد . رفتم دیدم یه چیزیه مثل حالت گوشت یا جگر.آندومتر لایه ی درونی رحمه بخاطر القا شدن بارداری ضخامت رحم بالا میره و وقتی بتا میاد پایین ریزش میکنه و منجر به پریودی میشه . اما از امروز صبح دل درد شدید اومده سراغم رفتم آزمایش بتام از 298 شده 65 ولی نمیدونم این دل درد برا چیه دیگه...