2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_پنج    

سلام

همین کاربر بالای پست من (ریپلای نکردم) الان چند روزه توی تاپیک های مختلف چون تاپیک هاشون حذف بشه دارن درخواست گزارش می کنن.

من بعضی پست هاشون رو دیدم گزارش زدم.

من می بینم کاربران لینک هاشون رو می گذارن حذف تاپیک اما ایشون راحت این جوری تاپیک هاشون رو پاک می کنن.

ممنون

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2740