2752
2734
عنوان

کدوم یکی خوشمزه تره؟

169 بازدید | 13 پست

قهوه ترک یا فرانسه یا اسپرسو؟

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قهوه ترک  خوشمزه تره ،،،چون رنگش روشنتر و تلخیش کمتره و احساس میکنم کف و غلظتش بیشتره 

اسپرسو ولی مفیدترره و تیره تر و البته تلخ تر 

فرانسه که چندسال پیش خوردم افتضاح بود ،،تلخ و بدمزه و بدبو 

ترک باذائقه ی ایرانی هاسازگارتره 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
رفته بودم دیر روز کافه گفتم قهوه میخام هزارتا اسم اورد نمیدونم لاته و..پشیمون شدیم برگشیم😐😂 قهوه ...

کل قهوه ها این سه نوعن 

نوشیدنی های دیگه مثل لاته و موکا و کاپوچینو و... اینا مشتقات قهوه اسپرسو هستن

حالا جالب اینه اسماشون با یه تغییر خیلی ریز فرق میکنه مثلا اسپرسو و شیر و فوم شیر میشه لاته حالا اگه رو همون لاته پودر کاکائو بریزی میشه کاپوچینو  

همش ترفند کافه دار هاست برای گرفتن پول اضافی...

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   
قهوه ترک  خوشمزه تره ،،،چون رنگش روشنتر و تلخیش کمتره و احساس میکنم کف و غلظتش بیشتره  ...

مررسی

قهوه ترک کافئین کافی داره؟

راستش میخوام موقع درس خوندن خوابم بپره و سرحال باشم بین ترک و اسپرسو موندم چون فقط میتونم موکاپات یا جذوه بخرم وگرنه هردوشون رو امتحان میکردم

مررسی قهوه ترک کافئین کافی داره؟ راستش میخوام موقع درس خوندن خوابم بپره و سرحال باشم بین ترک و اسپ ...

اگه میخوای خوابت ببره صدرصد اسپرسو بخور ،،،

بله کافعینش هم بیشتر از قهوه ترک هست 

بخاطر همیت قبل ورزش هم اسپرسو استفاده میکنن،،،

مررسی قهوه ترک کافئین کافی داره؟ راستش میخوام موقع درس خوندن خوابم بپره و سرحال باشم بین ترک و اسپ ...

تاپیک تعطیل شد فکر کنم نتونستید پیاممو بخونید 

این خانوم اشتباه کرده و خودش میدونه اشتباه کرده 

درسته تاپیک زدن در این مورد 

هم از یک طرف خوب هم بد 

خوبیش اینه به مادرا آگاهی میده مواظب بچه هاشون باشن 

بديش این که قبح و زشتی گناه می ریزه و متاسفانه کسانی که راجبش نمی دونند ( نوجوانان) آگاهی پیدا می کنند 

با تمام این ها من این خانوم تحسین میکنم چون توبه کرده و به سمت خدا برگشته و سعی داره جبران کنه

( وقتی پشیمونی یعنی خدا دوست داره یعنی دوست داره به سمتش بری و توبه کنی  

اون ذکر هم که گفتم فراموش نشه زیاد بگو 😊🌸)