2733
2734
عنوان

روتین موهای فر برای حمام

238 بازدید | 6 پست

سلام 

من موهام فره ولی قبلا اصلا نمیزاشتم فر بمونه همش اتو میکردم یا سشوار میکشیدم الان خیلی موهام اسیب دیده خشک شده 

ولی یه چندین ماهی هست که دیگه سشوار نمیکشم و اینا ولی بازم خیلی خیلی زود فر موهام باز میشه 

از زیر مقنعه هم که دیگه نگم خیلی اذیت میکنه همش گره میوفته 

روتین چی دارین برای موهای فر 

روتین قبل و بعد حمام...

روزمره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من یکی از تاپیک هام همین موضوع بوده توش مطالب کمی هست ولی شاید بدردت بخوره

من خودم تو حموم بعد اینکه شامپو زدم ماسک مو میزنم بعد حمام وقتی نم داره ماسک بعد حموم میزنم سرمو بالا و پایین تکون میدم بعد موهامو با حوله از پایین مثل چنگ زدن جمع میکنم تو حوله هی باز میکنم دوباره بعد همینجوری میزارم یکم که خشک شد یکوچولو روغن نارگیل اسپری میکنم وزیاش بره بعد هم میبافم که گره نخوره و شلوغ نشه

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟
عزیزم من یکی از تاپیک هام همین موضوع بوده توش مطالب کمی هست ولی شاید بدردت بخوره من خودم تو حموم بع ...

خیلیییی مچکرمم حتما میرم نگاه میکنم 

میشه لطفا اسم ماسک هایی استفاده میکنی رو بهم بگی 

خیلیییی مچکرمم حتما میرم نگاه میکنم  میشه لطفا اسم ماسک هایی استفاده میکنی رو بهم بگی

اونی که داخل حموم استفاده میکنم beauty grandis نوشته روش نمیدونم😂😂😂😂 رنگش آبیه

اون بعد حموم هم Eros رنگش سفیده

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟