2737
2739
سلام عزیزم بله مثبت شد . خدارو شکر

عزیزم توصیه خاصی برای مثبت شدن انتقال که انجام دادی میتونی برامون داشته باشی؟ خوشحال میشم بدونم و منم استفاده کنم

در مورد شرایطت و علت و سابقه ناباروری و اسم دکترت و هر آنچه قبل و بعد انتقال رعایت کردی و ... و هر آنچه صلاح میدونی در این رابطه

خداروشکر یه دختر ۳ونیم ساله دارم که طبیعی باردار شدم و از ۱۴ ماهگیش اقدام به بارداری کردم و یک سال بعدش دوباره طبیعی باردار شدم که پوچ بود و از اون موقع بارداری با دارو رو پیش دکتر فوق تخصص نازایی شروع کردم و دو آی یو آی نا موفق و یک انتقال جنین منفی داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماه قبل به خاطر سرماخوردگیم انتقال دومم کنسل شد و دوباره این ماه هم دخترم سرما خورده و یه کم ته گلوم داره تحریک میشه و نگرانم دوباره انتقالم کنسل شه دعام کنید عزیزان دعاگوتون هستم

یادش بخیر 💗 چه روزهای سختی اینجا سپری کردیم کاش میدونستم دوستان در چه حالی هستن انگار دیروز بود ...

سلام سین دخت مهربون و دوست داشتنی

منم در بحران روزهای انتقالم این تاپیک رو پیدا کردم و از صفحه اول تا آخرش رو خوندم و مطالعه کردم.

خدا رو شکر خبر زایمان با سلامتی شما و یاشگین و فاطمه زهرا و ... رو شنیدم از زهرا مشهدی خبر ندارید به فکرشم و دعاگوش و دعاگوی تمامی افرادی که به این تاپیک اومدن و خوندمشون و در واقع زندگیشون کردم

2728
عزیزم توصیه خاصی برای مثبت شدن انتقال که انجام دادی میتونی برامون داشته باشی؟ خوشحال میشم بدونم و من ...

خیلی دوست دارم توضیح بدم . سونو آنومالی م مشکل دار نشون داده . کلیه های بچه مشکل دارن الان اصلا حال تایپ کردن ندارم . یکم حالم خوب یشه حتماا کامل برات مینویسم 

شرمنده عزیزم 

خیلی دوست دارم توضیح بدم . سونو آنومالی م مشکل دار نشون داده . کلیه های بچه مشکل دارن الان اصلا حال ...

عزیزم خدا کمکت کنه و بهت آرامش بده و با معجزه کلیه های فرشته کوچولومونو شفا بده و عالی‌تر از عالی در آغوشش بگیری مهربونم منم دعات میکنم هر لحظه ناراحت شدم از این خبر ولی دستان خداوند پر از معجزه است و خودش مهربون‌تر از مااااااااادر هست برای بنده هاش خدا یار و یاورت

خداروشکر دیروز انتقال دادم در بیمارستان بهمن توسط خانم دکتر فتانه مختاری محتاج دعاهای دلهای پاکتونم

سلام عزیژم  منم ۱۶.۹.۱۴۰۱ انتقال دادم برام دعا کن

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738
دوستان من ۳ روز دیگه یکشنبه ۱۳ آذر انتقال ۲ جنین پسر ۵ روزه دارم و دومین انتقالمه بعد از انتقال اول ...

بین دوتا انتقال جنین دکتر چند ماه فاصله داد گلم؟ 

لا حول ولاقوة الا بالله العلي العظيم حسبنا الله نعم الوكيل نعم المولی و نعم نصیر ♥️♥️♥️♥️
بین دوتا انتقال جنین دکتر چند ماه فاصله داد گلم؟ 

عزیزم قرار بود فاصله ای نباشه و روز ۳ اولین پریود بعد از انتقال منفیم رفتم و همه چی اکی بود و اولین روز آمپول‌های پروژسترونم که ۵ روز قبل انتقال باید شروع میکردم زدم ولی سرماخوردگی باعث شد دوره بعدش انجام بشه که انجام شد خداروشکر

عزیزم توصیه خاصی برای مثبت شدن انتقال که انجام دادی میتونی برامون داشته باشی؟ خوشحال میشم بدونم و من ...

از امروز زیر ناف با کشاله رانت حتما هر روز با روغن سیاه دانه چرب کن . مخصوصا روز های پریودی . داخل نافت هم چند قطره بریز . خیلی برایه گرم شدن رحم خوبه .
چیزای نفاق هم نخور

از یک ماه قبل انتقال چیزای نفاق اصلا نخوردم .
خوردنی های که طبعش سرد کمتر خوردم .
آزمایش ویتامین د ۳ با اینکه عددش بالای ۳۰ بود ولی هفته ای یک دونه پرل ۵۰۰۰۰  خوردم  .
روغن سیاه دانه استفاده کردم .
بعد انتقال جوراب پوشیدم . چون قدیما میگن پا به رحم ربط داره بعضی وقتا که حالت گر گرفتگی داشتم در میاوردم .
سه روز کامل استراحت بودم خیلی کم بلند میشدم .
خوردنی هم هر روز انجیر خوردم تا یبوست نگیرم .
خم و راست نشو . جارو اصلا نکش .
دو روز اول آب آنار خوردم
نشاسته هم با آب قاطی کردم چند روز اول خوردم ولی شما چون تیروئید دارید نباید بخورید .

2706