2752
2734
عنوان

حتی روحمم مرده

128 بازدید | 28 پست

سلام

دارم می‌ترکم بچه ها 

جز اینجام جای نداشتم برم حرف بزنم

کاش به خدا اعتقادی نداشتم تا منم خودمو میکشتم و خلاص میکردم

من دیگه توان ندارم دیگه کشش ندارم

تو بیست و نه سالگی بهم گفتن داری یائسه میشی اونمتو دم دمای ازدواجم

شوهر بدبختم و خون به جیگر کردم گفتم بره گفت این حرفا همش کشکه خدا بخواد بده میده

تمام روزای عقد و عروسیم با استرس و بیچارگی گذشت

الان دو سال گذشته پیش هر دکتری بگی رفتم همه خیلی راحت بهم میگن نمیشه باید تخمک اهدایی بگیری 

امروز تو مطب یه خانم پنجاه ساله آمده بود که ناخواسته باردار بود دکتره بهم پوزخند زد گفت انگار رحم تو و این خانوم و جاشون باهم عوض شده.....

تو گیر دار این دکتر آن دکتر هم عفونت شدید گرفتم.....

یکیتون که با ایمان تره بیاد به من بگه حکمت این همه عذاب کشیدن من چیه

پیر شدن تو اوج جونی چیه

من که کل عمر جون کندم درس. خوندم روپای خودم موندم من که هیچ چیزی از زندگی جز تلاش نفهمیدم

الآنم باید اینجوری حسرت بکشم

بخدا بردیم 

می‌دونم میان میگین برو بچه به سرپرستی بگیر

خیلی راحته گفتنش اما تو عمل همه سخته هم با قانونای ما غیر ممکن

کاش خدا هیچ زنی و تو شرایط من قرار نده

کاش زندگی یکم با من مهربون تر بود یکم

هر چیزی ی حکمتی داره گلم اون دکتر هم خیلی بیشعور بوده این حرفو زده تخمک اهدایی بگیر ب امید خدا باردار میشی فقط ناامید نشو عزیز دلم 

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است

همینکه کل زندگیت درحال تلاش بودی کلی جلویی میدونستی

چوبخت عرب بر عجم چیره گشت همه روز ایرانیان تیره گشت  ﺯ ﺷﯿﺮ ﺷﺘﺮ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻭ ﺳﻮﺳﻤﺎﺭﻋﺮﺏ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﺎﺭﮐﻪ ﺗﺎﺝ ﮐﯿﺎﻧﯽ ﮐﻨﺪ ﺁﺭﺯﻭ دربغ است که ایران ویران شود  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم منم یجورایی شرایط تورو داشتم تا که ناامید شدم از دکترا روز عاشورا بود از امام حسین خواستم شفاعتم کنه پیش خدا که بچه بهم بده اسمشونو اسم ائمه معصومه بذارم خدارو شکر حامله شدم الان یه دختر دارم تاثیر دعا رو نادیده نگیر برای خدا ناممکن وجود نداره 

2731
هر چیزی ی حکمتی داره گلم اون دکتر هم خیلی بیشعور بوده این حرفو زده تخمک اهدایی بگیر ب امید خدا باردا ...

حالا کافیه بگی اسپرم اهدایی مردم فکر می کنند یعنی برو با یک مرد نامحرم و کلی بارخواستت می کنند 

البته نمی دونم تخمک و اسپرم اهدایی تا چه حد برای جامعه مفید باشه و بعدها دچار مشکل نباشه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
حالا کافیه بگی اسپرم اهدایی مردم فکر می کنند یعنی برو با یک مرد نامحرم و کلی بارخواستت می کنند  ...

بخدا شب و روز در حال دعام

نمی‌دونم چه حکمتیه

بخدا دیگه کشش ندارم

دیگه توانم تموم شده 

حالا کافیه بگی اسپرم اهدایی مردم فکر می کنند یعنی برو با یک مرد نامحرم و کلی بارخواستت می کنند  ...

اسپرم اهدایی رو گناه میدونن معمولا ولی برای کسی ک مشکل داره بنظر من ایرادی نداره 

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است

چه بی رحمانه اینو میگین 

بخدا منم می‌دونم منم بهش فکر میکنم اگه اهدایی بگیرم آخر عاقبتش چی میشه 

مغز من همین الآنم درگیر همۀ این چیزا هست😔😭

تخمک اهدایی  آخ چقدر درد داره  چقدر وحشتناکه چقدر

تخمک اهدایی فقط سلولش مال شما نیست اما زمانی که اون سلول (تخمک) میاد تو وجود شما با خون و گوشت شما قاطی میشه و میشه بخشی از وجود شما و زمانی که با سلول اسپرم همسرتون قاطی میشه وجود همسرتون هم انگار تو اون دمیده میشه و بعد نه ماه اون جنین از خون شما تغذیه می کنه و دیگه شما و اون نداره و حتی تو وجود شما هم روح تو بدنش دمیده میشه 

بنابراین هرچی باشه در نهایت از وجود خود شماست 

چه بی رحمانه اینو میگین  بخدا منم می‌دونم منم بهش فکر میکنم اگه اهدایی بگیرم آخر عاقبتش چی میش ...

من دارم از این اشخاصی که مخالف این چیزها هستند انتفاد می کنم و با شماها هستم 

سپاس که خیلی راحت من رو زود قضاوت کردید 

اسپرم اهدایی رو گناه میدونن معمولا ولی برای کسی ک مشکل داره بنظر من ایرادی نداره 

اصلا خیلی ها نمی دونند فرابند علمیش چطوری هست 

چون اسمش اسپرم هست خیلی هادر برابرش گارد می گیرند 

شرط می بندم برخی اصلا نمی دونند اسپرم چی هست

من دارم از این اشخاصی که مخالف این چیزها هستند انتفاد می کنم و با شماها هستم  سپاس که خیلی راح ...

نه من قضاوت نکردم

تروخدا از من ناراحت نشین

من فقط خیلی خیلی خیلی داغونم

الان که دارم براتون میتوسم آنقدر گریه کردم که چشام تار میبینه

فقط چون گفتین نمیدونین آینده مشکلی ایجاد می‌کنه یا نه برام دردناک بود

تروخدا حلال کنین

من کم دردسر ندارم 😭