2733
2734
عنوان

کسی هست بچش مظلوم باشه ۷ یا ۸ سال

151 بازدید | 13 پست

دخترم عید ۸ سالش میشه مظلومه تحمل میکنه بعدم گریه میکنه اروم

پیش مشاور دکترای روانشناسی بود بردم یه سری صحبتها کرد

الان باز دلم آشوبه

شما تجربه مشابه دارید؟

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست

خودم مظلوم عالم بودم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بودم و هستم

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایکاش بهش اعتماد بنفس بدی ازخودش دفاع کنه.

من ۳۹ سالمه و هنوز مظلومم، همه بهم زور میگن

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علی الحسين و علی علی ابن الحسين و علی اولادالحسین و علی اصحاب الحسین
2728

من مظلوم بودم و هستم ام

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

آره دختر من پیش دبستانیه اینجوریه

آرومه خیلی

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740

تو خونه دعواش نکن.جایی صداشو برد بالا تذکر نده.مدام از فداکاری و صبر و تحمل بقیه تعریف نکن.تو خونه باش تمرین ن که تو شرایط ناراحت کننده چه واکنشی نشون بده...

دختر من اصلا مظلوم نیس یکم چاشنی کولی بازی داره تو رفتاراش😂 قشنگ گلیم خودشو از اب میکشه بیرون.چندوقت پیش تو مدرسه دعواش شده بود رفتم مدرسه قشنگ از خودش دفاع میکرد اصلا کیف کردم

تو خونه دعواش نکن.جایی صداشو برد بالا تذکر نده.مدام از فداکاری و صبر و تحمل بقیه تعریف نکن.تو خونه ب ...

ممنونم

ولی میخام یاداوری نکنم شرایط استرس زا رو براش

اره داد میزنه میگم دادنزن 

نمیدونم تربیت بچه مثل راه رفتن رو لبه تیغه

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست

دوتا مساله داری یکی این که گریه میکنه که خب احساسشه یه کم با بازی با کتاب با حرفای روزمره با احساسات مختلف آشناش کن بعضیا همه احساساتشونو یه جور بروز میدن یعنی حتی مثلا عصبانی هم باشه گریه میکنه. یادش بده احساساتش اسم های مختلف دارن و برای هرکدوم میتونه کار متفاوتی بکنه و در نهایت اگه احساس غم و ناراحتی داره و گریه حالشو بهتر میکنه آره گریه کنه بعدش صورتشو بشوره و برگرده سر زندگیش.

دوم اینه که مشکلی که داره رو نمیدونه چطور حل کنه. گاهی باید حرف بزنه گاهی باید فاصله بگیره گاهی باید کمک بگیره. بچه ها توی خونه بین بزرگترها راحتن هرچی میخوان براشون انجام میدیم و اولویت دارن. اتفاقا خوبه برن توی جمع همسالاشون یه تمرینه برای وقتی بزرگتر شدن بدونن همه مثل خانواده نیستن گاهی باید نوبت رعایت کرد گاهی باید حرف بقیه رو هم شنید خواست بقیه رو هم انجام داد و در نهایت همیشه هم حرف گوش کن نباشن یه وقتا هم خودشون نظر بدن و دلیل بیارن و رهبری کنن و بقیه رو قانع کنن.

اگه اطرافتون هست یا مدرسه قبول میکنه براشون کلاس فوق العاده بذاره بذارش کلاس مهارت های زندگی.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!