2733
2739
عنوان

سنگ کلیه 😖

50 بازدید | 4 پست

سلام دوستان؛ 

من تابستون سونو داده بود درد داشتم تو پهلوهام سنگ تشخیص نداد...چندروز پیش شکمم درد وحشتناک گرفت با ادرار خونی گلاب به روتون رفتم دوباره دکتر و سونو میگه سنگای ۸ و ۹ و سه تام کوچیک تو هردو کلیه داری

یعنی تابستون تا حالا سنگ به این بزرگی بوجود اومده؟ یا ریز بوده و رشد کرده این چند ماه؟

لطفا اگه تجربه سنگهای این‌ سایزی تقریبا دارین، بگین چیکار کردین....سنگ شکن رفتین ؟ 

مال من تو کلیه ست هنوز تو حالب و مثانه نیومده

فعلا دکتر سیستون و پتاسیم سدیم داد

ولی میگه سنگ شکن لیزری بزنی بهتره

زردک، کرفس، سیب آب بگیر سه لیوان روزی سه مرتبه تا سه روز 

ریز میشه دفع میشه 

نتیجه گرفتی برای پدرم صلوات بفرست

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731