2737
2734
عنوان

هدیه خانواده شوهر برای نوزادام

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 66 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تلافی چیزی نگو ولی به وقتش تلافی کن بالاخره اینام میزان، یا عروسی میکنن منم خانواده شوهرم خیلی کم ...

اصلا دعوتمون نمی‌کنند جای

خونه مادر شوهرم سه ساله غذا نخوردم

خواهر شوهرم را چهار ساله ندیدم 

برا منم500دادن  تازه عمیشه توقع دارن ما بهشون خوب هدیه بدیم  اونوقت مامان خودم طلا و ... ...

دقیقا من هم همین طور

اینا موقع دارن هر روز شام و نهار دعوتشون کنم و براشون سنگ تمام بزارم

2728
اصلا دعوتمون نمی‌کنند جای خونه مادر شوهرم سه ساله غذا نخوردم خواهر شوهرم را چهار ساله ندیدم 

خب پس چه توقعی داری از یه مشت غریبه

الان بیخیال باش، نوبت تلافی توام میشه

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
بچه من پنج سااشه هیچ کدومشون نه کادو اوردن نه دیدنش اصلا بچه م نمیدونه عمه و عمو یعنی چی

چرا اینجوریه واقعا، منم خیری از طایفه پدرم ندیدم خخخ

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
2740

برا کادو حرص میخوری ارزش نداره 

از خانواده شوهر نباید توقع داشت 

طرف یه عمره زندگیشو جمع کرده تلاش کرده نمیتونه که بیاد نتیجه زحماتشو تقدیم داماد یا عروسش بکنه 

شما فقط باید از شوهرت توقع داشته باشی نه با پدرشوهرت ازدواج کردی نه با مادرشوهرت 

توقعتم خیلی بیجا و غیر منطقیه دلت برا بچه میسوزه خودت تلاش کن از دیگران توقع نداشته باش 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
چی بگم انگار با یک پسر پرورشگاهی ازدواج کردم

بیخیال

اتفاقا بهتر، رفت و آمد با آدمای سرد نمیکنی

نمیتونن هم توقعی ازت بکنن، بالاخره گذر پوست به دباغ‌خونه میافته، اونموقع تو میتونی توجه نکنی و تحویل نگیری و خیر نرسونی

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
اصلا دعوتمون نمی‌کنند جای خونه مادر شوهرم سه ساله غذا نخوردم خواهر شوهرم را چهار ساله ندیدم 

وقتی سه ساله خونشون غذا نخوردی. وخواهر شوهرو ۴ساله ندیدی یعنی ارتباط زیادی باهاشون نداری.. باهم مشکل دارین؟

پارسا پسرمامان😍
هیچی.میخوای چیکار کنی.. به بچه منم هدیه خیلی کم دادن. ولی مهم نبود. چون میدونم دوستش دارن، وبراشون ع ...

میدونی آخه میگم اگر عزیز بود براشون به خودشون زحمت میدادن یک چیزی براش می‌خریدن

به مادر شوهر گفتم مامان براش خیلی لباس می‌خره می‌گفت بگو سایز بزرگ بخره که بیشتر استفاده کنه اصلا به رو خودش نیورد که براش یک دست لباس بگیره

2706