2737
2739
عنوان

بچم باهمه فرق داره کمکم کنید

190 بازدید | 7 پست

بچه ها من دخترم یکسالشه

خیلی ماشالله شیطونه و باهوش

فوق العاده باهوشه

زودتر از همه ی بچه هایی ک تابحال دیدمو اطرافشه حرف زد و کارای خیلی عجیبی میکنه

چیکار کنم این هوش و استعدادش تقویت بشه و ضعیف نشه

توروخدا هرکاری

بازی ای

خوردنی ای

بلدید بگید

فقط مو نداره کچله😅

عزیزم حتما تحت نظر دکتر متخصص کودکان باشه.

خدا حفظش کنه😍😍😍

سر خود چیزی به بچه یک ساله ندی گلم

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پسرم خیلی باهوشه و اول زبان انگلیسی یاد گرفت بعد فارسی بعد آلمانی سه سالش بود کلمات انگلیسی رد میخوند و الان پنج سالشه محاسبات ریاضی رو ذهنی انجام میده و خلاصه خیلی توانمنده البته ناگفته نماند که خودم دکترای زبان انگلیسی دارم و مدرس بودم الان ایران نیستم و وقتی بردمش پیش دبستانی و در رابطه با آموزشش پرسیدم گفتن که باید فقط بازی کنه و هیچ گونه آموزشی به جز مهارت های اجتماعي و فرهنگی و رفتاری بهش نمیدن تا ۷ سال 

Belle سابق
خدا حفظش کنه برات .‌ هر مادری رو دیدم گفت بچه ام خیلی باهوشه ی کم که بزرگ شد دیدیدم یه بچه زبون دراز ...

😅😅😅

نه بخدا دکترشم تایید کرد

۵ ماهگی حرف زد

اصلا یچیز عجیبیه

یه گربه داشتن مامانمینا دوماه پیش حیاط پشتیشون

خیلیهاه واس دختر یساله ک دوماه پیشو یادش باشه

رف حیاط امروز سریع گف پیشی

پشمامون ریخت

یه شارژرو میزنه به پریز

از بغل نگا میکنه بیفته جای سوراخا

چجوری انگلیسی رو یادش دادی  خودمم مترجمی خوندم

از اول خودم باهاش تو خونه انگلیسی صحبت کردم پدرش فارسی تلویزیون اصلا نمیدیدم و فقط فلش کارتون های مناسب سنش رو به انگلیسی میدید البته ما قص مهاجرت داشتیم و یاد گرفتن فارسی برامون مهم نبود که بعد ها مجبور شدیم آلمانی هم یاد بگیره

Belle سابق
2740