2752
2734
عنوان

چطور پولم رو بگیرم؟

99 بازدید | 19 پست

من صنایع دستی کار می‌کنم و داشتم کارهام نشون هم اتاقی‌هام می‌دادم که یهو یکیشون از یکی از وسایل خوشش اومد و برش داشت . بعد از کلی وقت بهم گفت آقا با من کمتر حساب کن و من نصف پول رو میدم. حالا چند ماهه پول اون محصولم رو نمیده🥺

این دومین باره این بلا سرم اومده، دفعه قبل هم یه نفر دیگه یه محصولم که خیلی روش وقت گذاشته بودم رو برداشت و گفت وقتی غرفه زدی پولش رو بهت میدم، یه ساله پولم رو نداده، حقیقتا روم هم نشد بهش چیزی بگم چون هر روز با هم برخورد داریم.

حالا جالب اینجاست با این دو نفر حتی آبم هم توی یه جوب نمیره😅

به نظرتون چی کار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهشاً بگو بهش ...یه شماره کارت بده بگو لازم دارم واریز کن

شماره کارت هم دادم بهش رو خودش نمی‌گذاره! یکی از دوستام هم چند بار بهش گفته ولی اصلا براش مهم نیست.

2731
شماره کارتتو بده بگو عزیزم ربختی حساب پیام بده. 

هفته‌ی پیش خودش پیام داد که عزیزم شماره کارتت رو بده پول رو بزنم به حسابت، من هم شماره کارت رو براش فرستادم و هزینه رو هم گفتم ولی هیچ خبری نشد🤔پیام رو دیده ولی براش مهم نیست

شماره کارت بده بگو هزینه اون چیزی ک شما برداشتی فلان قدر هست قابل هم نداره ولی الان پول لازم دارم لطفا برام واریز کن و بهم خبر بده مثلا تا دو روز دیگه 

ومن دوباره هديه اي ب زيبايي مادرشدن گرفتم(٢٨-٠٨-٩٩)         بزرگترین کادوی تولدم رو (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم بیبی چکم مثبت شد الهي هزاربارشکر ۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد زدن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کیف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 ۲۰-۰۲-۹۹ مامان جان امروز تو سونو گرافی دکتر گفت وزنت ۱۴۸۴ گرم هستش گفت خیلی خوب وزن گرفتی😍 من قربون اون شکم قلمبت🥰 ٢٧-٠٣-٩٩ عروسك نازم مانلي جونم امروز دكتر گفت ك ٢٣ روز ديگه مياي بغلمون گفت ك رشدت خيلي خوبه😍 من هنوز باورم نميشه ك واقعا شدم مامان جوجه خانوم انگار همين ديروز بود ك همش باخدا حرف ميزدم و دعا ميكردم ك زودي بياي تودلم🙈😍 خدايا ب هركس ك منتظره نيني بده لطفا انتظار خيلي تلخه بذار طعم مادرشدن رو بچشن🙏🏼❤️ ٣١-٠٣-٩٩ نازدونه دخترم امروز رفتم اخرين سونو رو انجام دادم شدي ٢كيلو و ٧٠٠ گرم (ماشاءالله)😍 كمتر از ٣هفته ديگه مياي بغلم و من ازين موضوع بي نهايت ذوق مرگم😍۱۷-۰۴-۹۹ امروز رفتم دکتر برای اخرین ویزیت قرار بود هفته دیگه دنیا بیای اما دکتر گفت انقد تپلی شدی ک دیگه تودلم جانمیشی😍(❤️۲۰-۰۴-۹۹❤️) عروسک قشنگم بدنیا اومد😍ی دختر کوچولوی ۲کیلو و ٩٧٥گرمي❤️ با صورت گرد و سفید و لپای صورتی و نارنجی😍موهای پر ومشکی ک پشتش تا رو شونه هاته 😍🤩 همه تو اتاق عمل عاشقت شدن😍داشتی گریه میکردی اما تا صدامو شنیدی ساکت شدی و چشمات بازشد😍تو تمام دنیای مايي مانلي زيباي من
هفته‌ی پیش خودش پیام داد که عزیزم شماره کارتت رو بده پول رو بزنم به حسابت، من هم شماره کارت رو براش ...

خب بهش پیام بده بگو واریز نکردی

ببین اصن فک کن هزارتومنه

نذار پولتو بخورن فک نکنن زرنگن

شماره کارتتو بده بگو عزیزم ربختی حساب پیام بده. 

من معمولا سر هزینه روی کسی فشار نمیارم و میگم شاید یه دفعه اون ماه نداره ولی خرجشون هم بالاست و خرج همه چی هم میکنن.

انگار فقط برای کار هنری من که روش چشم و وقت گذاشتم پول ندارن.

من حتی نگفتم کارهام رو ازم بخرید چون والدینم مخالفن و میگن به چشم و دست‌هات آسیب میزنی و فقط برای تفریح باید این هنر رو ادامه بدی ولی خودشون برش داشتن و هی گفتن این برای من

شماره کارت بده بگو هزینه اون چیزی ک شما برداشتی فلان قدر هست قابل هم نداره ولی الان پول لا ...

حقیقتش با خودم گفتم ترم که تموم شد و دیگه همدیگه رو ندیدیم بهش دوباره پیام بدم

از طرفی هم میگم طرف تو چشمام زل میزنه و عین خیالش نیست چه برسه کلا چشم تو چشم نشیم.

ما یه نفر تو فامیل داریم اخلاق گوهی داره با پول مردم خوش میگذرونه 

مثلا میره خرید میگه تو بده بعد من میزنم حسابت

یا زنگ میزنه برام شارژ بخرید من بعد حساب میکنم

اونروز یکی از دخترا فامیل میگفت باهاش رفته بیرون گفته بریم کافه 

رفتن کافه کلی سفارش داده بعد به رو خودشم نیاورده گفته تو حساب کن من بعد میزنم کارتت

منم بدم میاد ازش

من معمولا سر هزینه روی کسی فشار نمیارم و میگم شاید یه دفعه اون ماه نداره ولی خرجشون هم بالاست و خرج ...

صدقه ک نمیخای بگیری پول زحمتته

نمیخاد بفکر خرج و مخارجشون باشی

طرف اگه شعور داشته باشه که خودش باید زودی بده

بهش پیام بده بگو لازم دارم پولمو 

ما یه نفر تو فامیل داریم اخلاق گوهی داره با پول مردم خوش میگذرونه  مثلا میره خرید میگه تو بده ...

وای من هم از این آدم‌ها متنفرم که هی باید بهشون یادآوری کنی پولت رو بدن.

من خودم چون میدونم ممکنه یادم بره درجا پول رو میزنم به حساب طرف و رسید هم می‌فرستم. دوستام هم میگن انگار قراره فرار کنیم ولی خب میگم آدمیه شاید دو دقیقه بعد نبودم، می‌ترسم دینتون گردنم باشه

2706