2733
2734
عنوان

دستم ب دامنتون مامانا بیاین کمک...

136 بازدید | 20 پست

یه پسرم ۳ ساله دارم یکی دوبار منو باباشو تو اتاق خواب دیده ولی من خیلی سریع لباس پوشیدم و رفتم کنارش وخیلی عادی رفتار کردم

بهم گفته که چرا لخت شدی که بابا ببیندت گفتم که دلم درد میکرد گفتم ماساژ بده چون اینکارو هم برای خودش انجام میدیم 

ولی این ماجرارو باز تعریف میکنه و جلو بقیه هم میگه منم آب میشم از خجالت نمیدونم چکارکنم یادش بره

یا نگه دیگه

بعد از چند روز دوباره امشب گفت و یه چیز عجیبی که گفت این بود ک گفت از سوراخ در دیدمت ینی جای کلید در ،ولی درصورتی که اصلا از جای کلید دید نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهمیت ندی یادش میره .وقتایی ک مطمئن شدین خوابه بعد هرکاری خواستید بکنید .بچه ها خیلی کنجکاون بابت این مسایل 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2738
جای کلید دید نداره 

خب پس اگر زیر در بازه از اونجا دیده

خودم تجربه ندارم ولی شنیدم ک گفتن مشاور ببرین که فراموش کنه و تو روحیاتش تاثیر نذاره و در اینده خداینکرده دچار مشکل نشه

2706