2733
2734
عنوان

۴ساله بدبیاری پشت بدبیاری

311 بازدید | 16 پست

سال ۱۳۹۸ پدربزرگم فوت شد 

یه ماه بعدش شوهر خاله ام تصادف بدی کرد که بعد ۴سال نه حرف میزنه نه راه میره هیچی عین یه گیاه زندگی میکنه

بعد اون بابام تو کمرش یچیز در اومده بود ک عمل کرد باز 

دوباره بعد اون بابام کسی که روزانه چندین کیلومتر راه میرفت نه سیگار کشیده نه قلیون کشیده  نه نوشیدنی الکلی هیچی رگ قلبش گرفت عمل قلب باز کرد

مامانبزرگم از پله ها سرخورد افتاد دستش رو تا الان که الانه نمیتونه بیاره بالا

دوماه بعدش داداشم یه بیماری عفونی گرفت و فوت کرد 

خالم تو ۳۷ سالگی رگ قلبش گرفت آنژو کرد

بابام از کار بیکار شد بابام همزمان سه تا کار داشت

این تموم شد

امسال بابام انگشت پاش قطع شد 

الان هم چشمش خونریزی کرد به علاوه خونریزی آب مروارید هم داشت الان عمل کرده 

یعنی بخوام بگم وضع مالیمون خیلی بهتر شده بود

اما الان نه تنها هیچ پیشرفتی نمی‌کنیم هرروز داره اوضاع بدتر از دیروز میشه موندم چرا اینهمه اتفاق بد موندم واقا چرا اینجوری میشه همه چیز داره بهم میریزه

راستش واقعا بدبیاری زیاد داشتین ولی معلومه بی علت نیست صدقه بدین قربونی بدین فقط همین به ذهنم میرسه.امیدوارم خدا ازین به بعد روزای خوبشونشونتون بده

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....

خداروشکر در اکثر مواقع اگر خدا بهتون درد داده درمانی داده مثل عمل قلب بابات یا انزو خالت

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدت به خدا یاشه عزیزم...بالاخره روزهای بد هم تموم میشن من هم بوده یه مدت طولانی بد بیاری بیارم پشت سر هم درکت میکنم ، اما گذشته....با مرور زمان ایشاالله و با یاری خدا مشکلاتت تموم میشه ،،قبلا شنیدم که خدا کسی رو که دوسداره مورد امتحان بیشتری قرار میده کلا ادم مذهبی ای نیستم اما توصیه میکنم توکل کن به خدا چون او، اول و اخر با توست

2731
راستش واقعا بدبیاری زیاد داشتین ولی معلومه بی علت نیست صدقه بدین قربونی بدین فقط همین به ذهنم میرسه. ...

انشالله مرسی عزیزم 

امیدوارم شماهم زندگی خوبی داشته باشین

امیدت به خدا یاشه عزیزم...بالاخره روزهای بد هم تموم میشن من هم بوده یه مدت طولانی بد بیاری بیارم پشت ...

امیدم به خودشه انشالله که درست میشه

امیدوارم زندگی خوبی داشته باشین

من هم اگر بشینم بد بیاری هامو دونه دونه نام ببرم یک کتاب میشه... اما ترجیح میدم زیاد منفی فکر نکنم و جنبه های مثبت رو بیشتر ببینم 

تو زندگی هممون مشکلات زیاده هر کسی یه جور داره با بدبختیاش میجنگه...مهم اینه که کم نیاری و قوی باشی تو از پسش بر میای مطمئنم

من واقعابد بیاری رو قبول دار دوسال پیش روز عید شوهرمو از کار اخراج کردن من میگفتم عیبی نداره دوباره برمیگرده سر کارش یه جورایی انرژی مثبت میدادم همه میگفتن نه بابا نیروهاشو اخراج کرده به خدا یه بار به دلم بد راه ندادم  خلاصه سه ماه بیکار بود اه در بسات نداشتیم زد رونش شکست اصلا خورد شده بود من میگفتم خداراشکر بدتر نشده حالا فکر کن یه پدر شوهر پنپرزی داشتم که خودم باید پنپرز بکردم هم شوهرم رو بیمار داری میکردم مهمان هم که نگم خلاصه سع ماه به بد ترین شکل میگذشت بعضی مواقعه با اشک شکر گذاری میکردم اینو یادم رفت بگم ما تازه خونمون ساخته بودیم خلاصه بعد از ۸ ماه شوهرم دوباره برگشت بع ککارش خداراشکر همه سختی ها گذشت به نظرم همه این مشکلات خدامیخواسته منو امتحان کنه

من واقعابد بیاری رو قبول دار دوسال پیش روز عید شوهرمو از کار اخراج کردن من میگفتم عیبی نداره دوباره ...

وای بگردم عزیزم انشالله خوشبخت شی 

روزای سخت هم میگذره خیلی بهم فشار اومده بود دیگ کسیو نداشتم بهش بگم اومدم اینجا نوشتم 

میگذره انشالله 

۴۱روز بقره بخون میگن خیلی تو رزق و روزی تاثیر داره

وای بگردم عزیزم انشالله خوشبخت شی  روزای سخت هم میگذره خیلی بهم فشار اومده بود دیگ کسیو نداشتم ...

اتفاققن بعد از اون اتفاق خداوند در رحمتشو به رومون باز کرد خدا راشکر ۱۸۰ درجه تعغیر کرده زندگیمون من دوره شکر گذاری رو انجام میدادم

اتفاققن بعد از اون اتفاق خداوند در رحمتشو به رومون باز کرد خدا راشکر ۱۸۰ درجه تعغیر کرده زندگیمون من ...

عالیه خداروصدهزار مرتبه شکر امیدوارم بهترین چیزها نصیبت بشه

میشه یکم راجب دوره شکرگزاری به منم بگی

2706