2737
2739

بچها برادرم تنها زندگی میکنه مجرده بخاطر کارو دانشگاه  از پدرمادرم یساعتی دور هستن الان علائم افسردگی داره اصلا توی جمع دوس نداره بشینه همیشه تنهایی رو ترجیح میده خیلی کم غذا میخوره اکثر وقتامیخوابه  تو زندگیش یکم مشکلات بوجود اومده بنظرتون برن روانپزشک یا روانشناس؟لطفا راهنماییم کنید  اصلا حال خوبی نداره حتی خودش تو حرفاش وقتی باهام حرف میزنه میگه ک برام دکتر پیدا کن حال روحیم خوب نیست 

روانشناس چون دلیلش افسردگیش رو بهت میگه بعد اگه مکلی بود ارجاع میده روانپزشک

من سواد ندارم میشه انگشت بزنم 🌚                                   من عاشق فیلمم 💜💫    عاشق فیلم با معنا یک فیلم با معنا می تونه از صد تا کتاب آموزنده تر باشه سعی کنید فیلم خوب ببینید  سریال خوب ببینید ما بیشتر وقتمون در اوقات فراقت صرف فیلم میکنیم پس باید یاد بگیریم وقتمون و تلف نکنیم 🕑                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر مشکل شدیده دارو نیاز داره و روانپزشک

لطفا دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید بتونیم تو این چند روز خونه بخریم.خونه مون رو فروختیم اما نمیتونیم بخریم،داره گرون میشه.من به دعای نی نی سایتیها اعتقاد دارم.

روانشناس با مراجعه کننده صحبت می کنه و یک سری تکالیف و روشهای غیر دارویی میده و با همین روش سعی در درمان داره و تا بهبودی شخص جلسات رو ادامه میده. ولی روانپزشک مشکل رو می پرسه و دارو تجویز می کنه. داروهای خواب آور یا ضد هیجان یا سرترالین و غیره