2737
2734
عنوان

کم شدن حجم ادرار نوزاد پنج ماهه؟

704 بازدید | 18 پست

سلام خانما من حس میکنم از وقتی دخترم غذاخور شده حجم ادرارش کمتر شده و کمتر پوشک خیس و سنگین میکنه روزانه شاید ۳۰ سی سی آب بخوره آخه دکترش گفت آب نمیخواد تا یه سالگی اینم خودم میدم میخواستم ببینم طبیعیه ادارشون کمتر بشه؟! آخه عفونت ادراری هم گرفت اخیرا خیلی نگرانم البته این کم شدن ادرار رو از قبل عفونت دیده بودم

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡

پسره منم۱۱ماهشه ۲روزه اعتصاب شیرموکرده فقط سوپ میخاد ازصبح تاحالایذره هم پوشکش خیس نشدع🤧🤧😪😪😪😪

بعضي زخــــم ها هســــــت كه هـــــــــر روز بــــايـــد روشونو باز كنــــيو نـــــــــمـــــــــــــك بپـــــــــــاشــــــــــ ــــي ...تــــــــا يــــــــــادت نـــــــــــــره كه ســــــــــــــراغ بعضـــــــــــي آدمـــــــــــــانبــــــــــــــــــــايـ ـــــــد رفـــــــــــت ، نــــــــــــــبـايـــد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما آب بهش بده آب جوشیده سرد شده شیر بیشتر بهش بده

حجم ادرار کم یعنی مایعات بدنش کمه

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
2731

والا در مورد دختر نمیدونم. اما پسر من بخاطر پوشک دچار چسبندگی سر مجرای ادرار شد. با دکتر مشورت کن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

و البته ممکنه تب خفیف داشته باشه بدنش کم آب بشه. ممکنه بخاطر دندون در اوردن باشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
پسره منم۱۱ماهشه ۲روزه اعتصاب شیرموکرده فقط سوپ میخاد ازصبح تاحالایذره هم پوشکش خیس نشدع🤧🤧😪😪😪😪

وای اینکارو دختر من دو ماهگیش کرد

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
2740
ینی چطوری شد. توضیح میدی چطور بود بچتون

هیچی. سرش بسته شد. حالا یا حساسیت به پوشک بوده یا بخاطر ادرار سوختگی. 

ولی شما با یه دکتر مشورت کن. دکتر پسرم همیشه میگه ملاک اول ما برای تشخیص مشکل بچه ها نظر مادره. چون هیچ کس به اندازه مادر دقت تو احوال بچش نداره. بهتره با یه پزشک مشورت کنی

والا در مورد دختر نمیدونم. اما پسر من بخاطر پوشک دچار چسبندگی سر مجرای ادرار شد. با دکتر مشورت کن

صد بار گفتم🤣دکتر میگه برای شروع غذا کمکیه می‌خواستم ببینم کسی تجربشو داشته

وای اینکارو دختر من دو ماهگیش کرد

دندونشه ماله من آب دهنش ۲بار لباس خیس کرده

بعضي زخــــم ها هســــــت كه هـــــــــر روز بــــايـــد روشونو باز كنــــيو نـــــــــمـــــــــــــك بپـــــــــــاشــــــــــ ــــي ...تــــــــا يــــــــــادت نـــــــــــــره كه ســــــــــــــراغ بعضـــــــــــي آدمـــــــــــــانبــــــــــــــــــــايـ ـــــــد رفـــــــــــت ، نــــــــــــــبـايـــد!
و البته ممکنه تب خفیف داشته باشه بدنش کم آب بشه. ممکنه بخاطر دندون در اوردن باشه

به خاطر دندونم میشه باشه؟!

صد بار گفتم🤣دکتر میگه برای شروع غذا کمکیه می‌خواستم ببینم کسی تجربشو داشته

خب پس به دکتر هم اعتماد کن

هیچی. سرش بسته شد. حالا یا حساسیت به پوشک بوده یا بخاطر ادرار سوختگی.  ولی شما با یه دکتر مشور ...

دقیقا عفونت ادرار دخترمو فقط خودم فهمیدم سهتا دکتر بردم میگفتن این حالش خوبه

2706