2733
2739
پدر دوست شوهرم یه کله پزه،ولی خیلی وقته به صورت تجربی یه رگی از تو زبونو میزنه و از توش کلی لخته خارج میکنه،کسایی که لکنت دارن میرن پیشش میگن بهتر میشن و یا کاملا خوب میشن، ولی خوب با عقل جور در نمیاد لخته چه ربطی به لکنت داشته باسه و یه کله پز از یه دکتر بیشتر بدونه؟نمیدونم 😒
توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سه سال پیش تو دوران عقد یه بار جلوی شوهرم لکنت گرفتم که شوهرم گفت وقتی استرس داری هنوز لکنت میگیری البته با لحن دوستانه گفت ولی کلی ناراحت شدم و بعدش تو تنهایی گریه کردم
2738
من و دختر عمه ام هر دو از کوچیکی لکنت داشتیم
البته من از هفت سالگی لکنت زبون گرفتم قبلش نداشتم
ولی دختر عمه ام از ۳_۴ سالگی لکنت داشت
من هر جا حرف میزدم بعدش که میومدیم خونه مامانم میگفت یه حرف رو تو نیم ساعت میزنی یا میگفت تو جمع کمتر حرف بزن
ولی در عوض عمه ام اعتماد به نفس دخترش رو بالا برده بود تو جمع کانون توجه بود از بس عمه ام موقع حرف زدن دخترش تحویلش میگرفت و بقیه هم احترام میذاشتن اما پیش میومد حرف منو قطع کنن چون مامانم اینجور رفتار کرده بود در حالی که لکنت اون بیشتر بود
توی مدرسه هوش زیادی داشتم ولی هر وقت ازم درس میپرسیدن جواب نمیدادم از ترس مسخره شدن و در نتیجه نمره هام کم بود همیشه اما روی برگه عالی بودم تا از بعده دبیرستان که رفتم چند تا کلاس ثبت نام کردم و جایی که کارآموزی بودم مجبور بودم تلفن جواب بدم و کم کم اعتماد به نفسم تو حرف زدن بیشتر شد
کار زشتیه قطع کردن حرفشون،ولی گاهی ادم فکر میکنه طرف داره زجر میکشه و میخواد اذیت نشه و سرشکسته،شاید برای این قطع میکردن حرفتو،ولی معمولا تا ۱۵سالگی خوب میشن
توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
سلام دوستان
کسی دکتر تقی زاده رو می شناسه؟ اون تنها کسیه که تونسته تو جهان برای اولین بار لکنت رو درمان کنه
همه دنیا میان پیشش اونوقت ما خودمون خبر نداریم
سه سال پیشم اخبارش همه جا پخش شده بوده
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست..؟
2706