2737
2734

دست پشت پرده غرب امروز بر شما آشکار است. دست پشت پرده ای که خیلی از مسائل را به زعم خود پیش میبرد.

شبکه فاکس نیوز! میگوید ما در مقابل بدترین تروریزم تاریخ روبه رو هستیم! میگوید: انگیزه تمام این آشوب ها فقط یک چیز است:

( the Twelfth Imam )    "امام دوازدهم"!!!

مجری برنامه شبکه فاکس نیوز (گلن بک) بر روی تخته، نشانه های دجال (ضد مسیح) یا (Anti christ) را مینویسد

در سمت دیگر تخته نشانه های مهدی یا(امام دوازدهم) را مینویسد و در آخر نتیجه میگیرد که امام دوازدهم همان دجال است!!!

و میگوید که مسلمانان منتظر همان دجال! اند...

گلن بک ادعا میکند که مهدی، ضد مسیح است و در کنارش یک پیامبر دروغین نیز می آید!

{ که از قضا همان مسیح واقعی است!!!}

(میتوانید مستند "گلن بک" را که در شبکه "فاکس نیوز" پخش شد در اینترنت با زیر نویس فارسی ببینید)

فیلم ایکس من:اخرالزمان

در این فیلم هم فردی به نام ان صباح نور که  عمر طولانی دارد و میتواند با همه مردم در یک زمان صحبت کند اما، فیلم او را دشمن معرفی میکند

در این فیلم موجودات دیگری به نام جهش یافتگان هستند که منظور اصلی همان جنیان هستند

نقد فیلم ایکس من هم در اپارات هست میتونید ببینید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اونا باورشون بیشتره تا ما

الان تو اینستا برو کامنتارو بخون ادم خجالت میکشه بس ک حرفای افتضاحی میزنن راجب دینو ائمه اونوقت مسیحیا یهودیا عاشق دینشونن و چقدر ب دینشون حساس و متعصبن نمیدونم والا بعضیاهم اینقدر افراطی و تخیلی دینو جلوه دادن همه رو از دین بی زار کردن

قشنگی چشماتُ روی کره ماه پیدا کردم .
این ک از اساس احمقانه ست.مگه مسلمانان و مسیحیان از هم جدا هستن ؟ هدف همه ادیان خداپرستی و رسیدن ب خد ...

در اصل بله

اما اونا میخوان ضد هم نشون بدن و این کار هم تنها با قدرت رسانه صورت میگیره 😄

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)