2733
2739
عنوان

جنایت

57 بازدید | 4 پست

دیروز قتل عسل..امروز قتل آوا...باید این حیوون های پست رو تو مکان عمومی دار بزنن و جنازه کثیف شون رو یه هفته آویزون بذارن تا دوباره هیچ انسان پستی جون یه بچه رو نگیره...یه زن که خودش مثلاً مادر باشه چطور اینقدر پست میشه به کجا داریم میرسیم....انسانیت کی مرد....

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

اینقدر دلم گرفت برای مظلومیت این طفل معصوم...،😭خدا لعنت کنه اون حیوون رو که اصلا فکر نکرد گناه این بچه چیه که پرتش کرد بچه خودشم بود همین کارو میکرد

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ک نمیدونم جریان چیه ولی انسانیت و حیوانیت همیشه تو زیرلایه ها هستن قوانین باید کنترل گر باشن ک نی ...

تا مادری دختر بچه چهار ساله رو از بالای ایوان پرت می‌کنه تو حیاط بچه مرگ مغزی میشه...فیلمش رو دوربین مداربسته تو حیاط ضبط کرده