2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آموزشگاه نزدیک خونه تون برو به یکی از مربی ها بگو، به مسول اموزشگاه نه به خود مربی بیرون از آموزشگاه بگو

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728
آموزشگاه نزدیک خونه تون برو به یکی از مربی ها بگو، به مسول اموزشگاه نه به خود مربی بیرون از آموزشگاه ...

اخه اکثرا با ماشین خودشون میان هر چقدرم میگی گواهینامه دارم و بلدم برا مهارت میخوام بازم میگن چند جلسه بیا

رفتم ولی کسی خصوصی نمیاد انگار میترسن خصوصی برن 

واااااه 

والا اموزشگاه ما ک‌از خداشون بود مربیا 

کجا هستی؟ کدوم شهر

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)
2740
تهران 

من سراغ دارم ولی خب دورید بعید میدونم براش بصرفه بیاد تهران

شما همون ب اموزشگاها مراجعه کن با خووووده مربیا صحبت کن ، مسئول اموزشگاه میخاد ی پولی تو جیب خودش بره فقط

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)
رفتم ولی کسی خصوصی نمیاد انگار میترسن خصوصی برن 

با ماشین خودشون ازاد نمیتونن بیان چون جریمه میشن مگه از طریق آموزشگاه کلاس آزاد برداری. ولی بهشون بگی قبول میکنن بگو تازگی گواهینامه گرفتم، اگرم خیلی وقت گذشته یکی دو جلسه برو آموزشگاه حتما بعد ب مربی خودت بگو با ماشین خودت بهت یاد بده.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

عزیزم مربی من خانم ربیعی بودند هم اخلاقش هم آموزشش عااالیه.کل دوستامم با ایشون کلاس گرفتند بعد من که خداروشکر همه هم راضی بودند .یه جسارت خاصی تو رانندگی بهت میدن که از رانندگی لذت میبری

باهاشون تماس بگیر مطمئن باش پشیمون نمیشی من که خودم هنوزم باهاشون ارتباط دارم اینقدر عشقه

خانم ربیعی 09127617994