2733
2739

کدوم

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂 ولی جدا من لیسانسم گرفتم میرم 🤦‍♀️🥲🥲

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
اره کیومرث داشتم میگفتم از هاروارد برام دعوتنامه اومد نرفتم 

اره داداچ ما اینجوریم 😂🤦‍♀️🥲

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2740
پول هم سرمایه س به هر حال فرار سرمایه های مالی و انسانی از کشور هست

نه ،خوب نگرفتی ...بله پول سرمایه اس ...ولی طرف صرفا با پولش میره دیگه ،نمیدونم چه جوری بگم ولی زیاد اهمیتی نداره در قبال مغزهایی که رقتن و در حال رفتنن 🙃

پول میتونه برگرده ولی سرمایه ی انسانی درست و حسابی خیر 😶

نه ،خوب نگرفتی ...بله پول سرمایه اس ...ولی طرف صرفا با پولش میره دیگه ،نمیدونم چه جوری بگم ولی زیاد ...

هر دوش ناراحت کننده س

پول هم به این راحتی برنمیگرده اینقدر این مساله پول مهمه که یکی از راه های ویزا و اقامت گرفتن در کشورهایی مثل کانادا امریکا استرالیا ... سرمایه گذاری هست. پس پول خارج شده از کشور هم راحت بر نمی گرده

متاسفانه 

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
2706