2737
2734
عنوان

این ورزشا خوبه یا نه؟😉

40 بازدید | 5 پست

واسه لاغری 

وزنم ۹۱

قد ۱۵۸

رژیم سخت دارم 

ورزشم هم نیم ساعت حلقه ۷۰۰ طناب نیم ساعت رقص تند 

پلانک و دراز نشست و ... کلا حرکتای قدرتی یه ربع آخر میزنم 

خوبه بنظرتون و اینکه من هر روز ورزش میکنم شنیدم میگن باید ۵ روز در هفته باشه که بدن عادت نکنه 

هیچوقت من رو لایک نکنید💥🔥کاربری دست دو نفر✌️

خیلی زیاد به خودت فشار میاری 

700 تا طناب زانو روداغون میکنه به مرور، کمش کن

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
خیلی زیاد به خودت فشار میاری  700 تا طناب زانو روداغون میکنه به مرور، کمش کن

من دارم به مرور بیشتر میکنم برسه به ۱۰۰۰😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دارم به مرور بیشتر میکنم برسه به ۱۰۰۰😂

خدایی نکن 

ورزشکار خیلی حرفه ای نیستی که 

البته اگه زیر نظر یک متخصص این کارو انجام میدی که هیچی ولی اگه سرخود میکنی به مرور ممکنه زانو هات آسیب ببینن 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
خدایی نکن  ورزشکار خیلی حرفه ای نیستی که  البته اگه زیر نظر یک متخصص این کارو انجام میدی ...

سرخود دارم ورزش میکنم همون روزی ۵۰۰ خوبه فکر کنم؟