2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه جور درد تو دوران بارداری عادیه فقط لکه بینی خطرناکه  کار سنگین نکن  پله هم  زی ...

پس خداروشکر مشکلی نیست نگران بودم تا شنبه برم پیش دکترم.به نظر شما رانندگی هم نباید کرد؟

شوهرم کارامو نمیکنه مجبورم خودم پاشم هی برم بیرون 😥

نکن 

اشتباهی که من کردمو شما نکن 

من میرفتم خرید و با بار میومدم پله هارو بالا خونم طبقه ۳ بدون آسانسور بود ۵ماهگی خونریزی افتادم دهانه رحمم باز شد و ۲ماه استراحت مطلق مطلق بودم تا ۷ماهگی به سختی نگهش داشتم و آخر هم ازدستش دادم و تو حسرتش دارم میسوزم بخاطر نفهم بازی های خودم

بخاطر این میگم نکن 

به یکی پول بده کاراتو انجام بده ولی اشتباه نکن

نکن  اشتباهی که من کردمو شما نکن  من میرفتم خرید و با بار میومدم پله هارو بالا خونم طبقه ...

واااای خیلی ناراحت شدم عزیزم چشم حتما ازین به بعد حواسمو جمع میکنم ایشالا توام زودتر باردار بشی 🥺🥺

واااای خیلی ناراحت شدم عزیزم چشم حتما ازین به بعد حواسمو جمع میکنم ایشالا توام زودتر باردار بشی 🥺🥺

ممنونم عزیزم 

هرسوالی داشتی دوست داشتی بپرس ازم 

خوسحال میشم راهنماییت کنم

تا جایی که بتونم کمکت میکنم

ممنونم عزیزم  هرسوالی داشتی دوست داشتی بپرس ازم  خوسحال میشم راهنماییت کنم تا جایی که ب ...

مرسی عزیزم من واقعا حاله روحیم بده شوهرم همش اذیت می‌کنه فشار میاره بابته بچه واقعا دیگه بریدم چند روزه زندگی برام نذاشته باید تنها از پسش بربیام و خیلی بی تجربه هستم