2752
2734
عنوان

شيرخشك سهميه اش چنتا در ماهه؟نگرانم بچم گشنه بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 41 پست
بخاطر داروها و مريضياي بارداريم فكر كنم شيرم خيلي كمه قطره ايه ولي همونم دارم ميدم به اميد اينكه زيا ...

نه عزیزم بچه هر چی بیشتر مک بزنه شیر بیشتری داری 

بخواب کنارش و شیر بده

شیر مادر مثل شیر توی شیشه نیس که تند تند بیاد و بچه رو سیر کنه باید نیم ساعت ۴۵ دقیقه کنارش بخوابی آروم آروم مک بزنه بخوره بعد باید صبوری کنی یه سینه رو کامل بخوره بعد اون یکی سینه 

بعد که بزرگتر بشه فکش قوی تر میشه تند تند شیرش رو میخوره ولی دو سه ماه اول لازمه وقت بیشتری بزاری برا شیر دهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم بچه هر چی بیشتر مک بزنه شیر بیشتری داری  بخواب کنارش و شیر بده  شیر مادر مثل شی ...

من انجام ميدم همرو چون شيرم كمه ده ديقه ميخوره بعدش عصباني ميشه سينرو پس ميزنه جيغ ميكشه خودشم چنگ ميندازه دستكشم داشته باشه درمياره امروز انقدر كلنجار رفت باهام بزور دادم بهش ولي كل صورتشو تيكه پاره كرده دلمم ميسوزه ميبينم گشنه مونده يرب شير ميدم بعد شيشه ميدم تازه خيلي گشنه باشه اصلا سينه نميگيره قاطي نيكنه🥲

من انجام ميدم همرو چون شيرم كمه ده ديقه ميخوره بعدش عصباني ميشه سينرو پس ميزنه جيغ ميكشه خودشم چنگ م ...

الهی عزیزم ❤️

احتمالا عادت کرده به شیر خشک از شیشه  تند تند میاد ولی سینه باید تلاش بیشتری بکنه برا همین خسته میشه

2731
الهی عزیزم ❤️ احتمالا عادت کرده به شیر خشک از شیشه  تند تند میاد ولی سینه باید تلاش بیشتری بکن ...

بله دقيقا من ولي اميد دارم كه دوباره شير خودمو بگيره دعا كنيد برام 🥲😍

بيچاره بچم اتفاقا خيلي دوسداشت از اول كلا پستونك و پلاستيك دوست نداشت اتفاقا دارم تلاشمو ميكنم هم مي ...

شیر افزا گالاکتومید بخور عالیه، ابگوشت غذاهای آبکی خیلی خوبه.امامیدی نشو شیر من توی دوماهگی درست شد قبلش بچه اصلا وزن نمیگذفت حساسیت به شیرخشک هم داشت فقط شیر مادر میخورد ولی درست شد شش ماهگی وزنش اوکی شد 

شیر افزا گالاکتومید بخور عالیه، ابگوشت غذاهای آبکی خیلی خوبه.امامیدی نشو شیر من توی دوماهگی درست شد ...

اتفاقا فردا ميخوام برم دنبالش بخرم مرسي عزيزم از انرژي مثبتتون

فكر كنم يمقدار حيف و ميلم كردم چون بلد نبودم كيي شير بدم يا چقدر بدم ولي خب الان سوالم اينه بزرگتر ب ...

نه عزیزم اوججججج زیاد خوردنش تو ۴ ماهگیه هر سه روز ی قوطی از ماه ۵ ب بعد معمولا بچه شیرخشکیو غذا شروع میکنن که تا ۸ ماهگی هر ۵ روزی ی قوطی میخواد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

هر داروخونه ای بری یکی میدن.من یه شب ۳ تا داروخونه رفتم ۳ تا گرفتم. از هر داروخونه ماهی ۱۵ تا میتونی بگیری

الان که فک کنم دو برابر شده قیمت شیرخشک. من ببلاک میگیرم ۷۲ الان میگن ۱۲۸

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
يماه و چهار روز نه والا ميري بخري كد ملي بچرو ميخوان ميگن ٦ الي ٢٠ تا تو ماهه هر داروخانه هم يچي ميگ ...

چه سخت 

عزیزم سعی کن اندازه نیازش درست کن بهش بده 

یا کم تر درست کن اونو خورد بازم درست کن براش 

قطره شیرافزا میگن خوبه برا مادر شیر مادر رو زیاد می‌کنه شیربادوم درست کن خودت بخور 

از آخر پنج ماه هم میتونی فرنی یکی دو قاشق بهش بدی بخوره 

همش همینطوری نمی‌مونه که ،غذای کمکی هم میخوره نیازش اونقدی ب شیر خشک بیشتر نمیشه از یک سال هم میتونی شیر پاستوریزه بدی بهش ،سرلاک هم از ماه هشت میتونی بدی بهش 

عزیز سر  شیرخشک ناراحت نباش ک خدایی نکرده همون مقدار کم شیر خودت ک داری کم و خشک بشه  

كلا ميشه هشتا كه🥲🥲🥲🥲والا دقيق نميدونم يبار سي تا يبار شست تا بستگي داره چقدر گشنه باشه شبا هم صد ...

من هفته ای ۲ تا استفاده میکنم ماهی ۷,۸ تا استفاده میکنم

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..