2733
2734
عنوان

شيرخشك سهميه اش چنتا در ماهه؟نگرانم بچم گشنه بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 41 پست

ووی ننه نوش جونش یکماهشه ۱۲۰ تا خیلی زیاده که یکماهه ها نهااایتا ۶۰ تا بتونن بخورن😁😁ماشالله بهش

اندازه هایی که روی قوطی نوشته رو ول کن. ولی اگه می خوره و گشنش می شه که بده چاره ای نیست. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
عزيزم من زايمان زودرس داشتم كلي دارو مصرف كردم شير نداشتم بزور داشتم ميدادم ولي سلامتي پسرم در خطر ب ...

عزیزم کاری به مسائل دیگه ندارم ولی اگه شیر داری هر چی بیشتر بدوشی شیرت بیشتر میشه.وکلی هم پر خاصیت برای بچه مثل یه واکسن طبیعی هم هست.کنار شیر خشک به بچت از شیرت هم بده اگه سینه با شیشه رو هم زمان قبول می‌کنه چون اکثر بچه ها یکی رو پس میزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ووی ننه نوش جونش یکماهشه ۱۲۰ تا خیلی زیاده که یکماهه ها نهااایتا ۶۰ تا بتونن بخورن😁😁ماشالله بهش ا ...

اره خيلي ميخوره شير منه بدبختم سيرش نميكرد انقدر كم بود الان كلي دارو و پودر ميخورم زياد شه بازم خيلي خيلي كمه زوري بهش ميدم فقط واكسينه شه اميد دارم زياد بشه كلا شير خودمو بدم

شیر خودت رو بده اگه داری 

نمیدونم چند وقتشه ندی دیگه سینه تو نمیگیره ها

منم برنامه داشتم برا بعد زایمان شیر خشکی کنم اوضاع بازار خیلی خرابه گفتم بیخیال شیر خودمو میدم بهتر ازینه حرص و جوش قوطی قوطی شیر خشک رو بخورم

2731
ووی ننه نوش جونش یکماهشه ۱۲۰ تا خیلی زیاده که یکماهه ها نهااایتا ۶۰ تا بتونن بخورن😁😁ماشالله بهش ا ...

مرسي گلم ني ني شما چقدر ميخورد يماه بود؟البته ١٢٠ تارو تيكه تيكه ميدم بهش وسطاش باد گلوشم ميگيرم

عزیزم کاری به مسائل دیگه ندارم ولی اگه شیر داری هر چی بیشتر بدوشی شیرت بیشتر میشه.وکلی هم پر خاصیت ب ...

بيچاره بچم اتفاقا خيلي دوسداشت از اول كلا پستونك و پلاستيك دوست نداشت اتفاقا دارم تلاشمو ميكنم هم ميدوشم هم به خودش ميدم بخوره دارو هم ميخورم اميد دارم زياد بشه انقدر اطرافيانم سردك كردن همشون ميگن نده از مادر بگير تا كل فاميل و دوست و همسرم و دكتر🥲ولي من دارم پرقدرت ادامه ميدم قطره ايم بياد باز ميدم بهش بخوره 

اگه ١٦ تا بدن خوبه چند وقتشه ني ني؟

چ خبره مگ ۱۵ تا!۱۰ نهایت ۱۲ تا بسه

من دوتا شیرخشکی داشتم مطمئنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
شیر خودت رو بده اگه داری  نمیدونم چند وقتشه ندی دیگه سینه تو نمیگیره ها منم برنامه داشتم برا ...

بخاطر داروها و مريضياي بارداريم فكر كنم شيرم خيلي كمه قطره ايه ولي همونم دارم ميدم به اميد اينكه زياد شه منم استرس گرفتم ميگم يروز هست يروز نيست اصلا با اين وضعيت معلوم تيست چي هست توش خدا لعنت كنه اوني كه مارو به اين حال و روز انداخت بچه هامون از ساده ترين چيزا محرومن 

چ خبره مگ ۱۵ تا!۱۰ نهایت ۱۲ تا بسه من دوتا شیرخشکی داشتم مطمئنم

فكر كنم يمقدار حيف و ميلم كردم چون بلد نبودم كيي شير بدم يا چقدر بدم ولي خب الان سوالم اينه بزرگتر بشه بيشترم ميخوره ديگه اونموقع چي ١٠ تا قطعا كم مياد

مرسي گلم ني ني شما چقدر ميخورد يماه بود؟البته ١٢٠ تارو تيكه تيكه ميدم بهش وسطاش باد گلوشم ميگيرم

یکماهکی ۳۰ تا آخراش ۶۰ تا میخورد از اواخر دوماهگی ۹۰ تا و سه ماهگی ۱۲۰ تا

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
چند وقتشه؟ یعنی کلا آزاد شیرخشک نمیدن؟

يماه و چهار روز نه والا ميري بخري كد ملي بچرو ميخوان ميگن ٦ الي ٢٠ تا تو ماهه هر داروخانه هم يچي ميگه الان ميگن ١٢ تا منم استرس دارم بچمم هرروز بيشتر داره شير ميخوره ميترسم اين ماه گشنه بمونه

درست هر یک و نیم تا دوساعت شیر میخورد

2706