2737
2734

از بس اختلاف داشتیم اکثرا سر مادرش بود خودشم خیلی بهم بدی کرده ظلم کرده کلا از چشمم افتاده بهش حسی ندارم از بس خودخواه و بی محبته 

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
هعی...خدا صبرت بده...بنظرم برو رک باهاش حرف بزن دلیل رفتاراشو ازش بپرس و اگه دیدی درست بشو نیس جدا ش ...

دیگه واسم مهم نیست سرگرم کارشه انگار اصلا تلاشی برای خوشحال کزدنم نمیکنه یه گوسالع بیشتر از این آقای تحصیلکرده شعوررر داره 

خدایا شکرت
چیکارا میکرد به اسم وصل کردن دو به هم زنی میکرد ؟

اصلا زنی عقده ای به تمام معنا شوعرم هر کار واسم میکرد میگفت نکن منو میبرد رستوران گردش میگفت خونه بمونین چرا پول خرجش میکنی میخواستیم سفر بریم همیشه میومد شوهرم برام کادو میگرفت میگفت چرا برای من و خواهرت نخریدی ببخشید حتی یه زناشویی و خوابیدنمونم دخالت داشت 

خدایا شکرت
اصلا زنی عقده ای به تمام معنا شوعرم هر کار واسم میکرد میگفت نکن منو میبرد رستوران گردش میگفت خونه بم ...

ببین اون زن زیاد عقده ای نبوده غصه بچشو می‌خورده سختی کشیده بود و ... ولی بعضی کاراش که میگی واقعا چیزی جز دو به هم زنی نبوده

ببین اون زن زیاد عقده ای نبوده غصه بچشو می‌خورده سختی کشیده بود و ... ولی بعضی کاراش که میگی واقعا چ ...

آره خود شوعرم انگار الان سنش بالاتر رفته متوجه شدهخیلی به زور میبردتم خونشون الان نمیبره کمتر میبره وضع مالیشون خوبه خونه مستقل داشت شوهرم منو بردن کنار مادرش و جاریم یه ساختمون زندگی کردم هشت سال موهام سفید شد آخر با دعوا بلندشدیم عین هشت سال زندگیمو خراااب کرذن

خدایا شکرت
ببین اون زن زیاد عقده ای نبوده غصه بچشو می‌خورده سختی کشیده بود و ... ولی بعضی کاراش که میگی واقعا چ ...

شوهرم میخواست منو برسونه خونه بابام جلومونو میگرفت میگفت پسرم چرا تو میبری ولش کن با ماشین بیرون و اتوبوس بره نیم ساعت فاصله خونه مادرم ایناس 

خدایا شکرت
2706