2737
2734

راهبه

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جرئت یا حقیقت

واقعا ترسناکه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2728
2740
تعریفشو خیلی شنیدم منم

من دیدمش

تا چند وقت فوبیا آینه داشتم😐😂

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

insidious 3

پولاروید

خاموشی

کالبدشکافی جین دو

تسخیر هانا گریس(اسم دقیقش یادم نیست ولی تو همین مایه ها بود)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اگه فهمیدی به منم بگو واسه امشب میخام😁

خاموشی یا کالبدشکافی جین دو ببین

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
جین دو ترسناک بود ولی زیادی رویایی بود دبگه😅

تمام فیلمای ترسناک رویایی و بی منطقه😂😂😂