2737
2739
عنوان

کیا سرطان سینه دارند....

130 بازدید | 5 پست

عزیزان یک سوالی داشتم

کسی ک سرطان داره درد توی سینه حس نمیکنه؟

رفتم خانه بهداشت بیشتر از ۸ سال پیش. گفتم کمی سینه ام خونریزی داشته و درد میکنه گفت وقتی درد داری یعنی خطرناک نیست

الان توی شیردهی ام و دوباره این قضیه تکرار شده

عصبیه

هر وقت ناراحتم خونریزی میکنه سینه ام

البته خیلی کم

یعنی چیز خاصی نیست؟

شما چطور متوجه شدید ک این بیماری رو داربد؟

اگر بگیرم خداروشکر میکنم. هیچ وقتم دکتر نمیرم تا زود تر کل بدنمو بگبره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا یعنی خطرناکه؟

عصبسه خونریزیش اخه

مامای خانه بهداشتم خیلی وقت پیش گفت اگه درد داری پس سرطان نیست

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍