2733
2764

سلام خانوم ها شما بعد از اینکه برنامه ماشین تموم شد شیر ورودی رو می بندین یا نه

و اینکه تا حالا مخزن نمک رو تخلیه کردین

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه نمیبندم

نمک خودش خالی میشه فقط پر میکنم 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

در پوش نمک رو که برداشتین آب نمیاد بیرون ازش

توی مخزنش پر از آب و نمکه. ولی بازش میکنم نه آب بیرون نمیتد

اون نمک خیلی خورنده هست و نباید روی استیل ماشین بمونه. باعث خوردگی و زنگ زدگی میشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
نه والله نمی‌بندم یعنی زیر کابینت اون پشت ماشین شیر آبه که اصلا دستم نمی‌رسه . نمک هم چک میکنم هر وق ...

در پوش رو باز کردنی آب میاد بیرون ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عزیز.میریزه بیرون ولی بعدش که مخزنو پر کردی ی تایم شستشومعمولی بزار بدون ظروف. تو دقترچه همه چی ...

هر روز ازش استفاده می کنم

حالا نمی دونم شیر ورودی رو ببندم یا نه

چون وقتی می خوام توش نمک بریزم یکمی آب میاد بیرون 

نمی دونم آب رو باید تخلیه کنم یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر روز ازش استفاده می کنم حالا نمی دونم شیر ورودی رو ببندم یا نه چون وقتی می خوام توش نمک بریزم یک ...

نه عزیزم شیرورودیو چراببندی؟ 

منم تقریبا هرروز استفاده میکنم.

نمکم که هر ماه یادوماه یبار.وقتی مخزنشو پر کردی ی شستشو میزنی بدون ظروف بعد سری بعد توش ظرف میچینی

نه عزیزم شیرورودیو چراببندی؟  منم تقریبا هرروز استفاده میکنم. نمکم که هر ماه یادوماه یبار.وقت ...

اگه این کار رو کنم دیگه وقتی درپوش رو باز می کنم آب بیرون نمیاد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40