2733
2734

تو سایت برترین ها قسمت اول فصل دوم سرزمین مادری را که تو تلویزیون نسبت به سایت تلویبیون  یگ سانسور کوچیک داره سایت برترین ها تیترزده سانسور گسترده در سریال سرزمین مادریحالا شما فکر می‌کنید باتوجه به اون چه هم‌تو تلویزیون هم‌تلویبیون دیدید سانسور این قسمت بیشتر از این بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سریالی که 10 سال توقیف بوده کارگردانش رو عوض کردن بازیگر نقش اولش رو عوض کردن ، شما میگی سانسور ی ...

نخیرم کی گفته کارگردانش راعوض کردند بعدم بازیگر نقش اولش خودش بنابه دلایلی نتونست ادامه بده منم میگم یک سکانس چون در مورد این قسمت گفتم‌یک سکانس چون خود ا ن خبرگزاری هم فقط درمورداونوقسمت گفته بود همون یک سکانس را گذاشته بود.تازه اصلا تغییر بازیگر چه ربطی لخ سانسور داره.

2731
سریالی که 10 سال توقیف بوده کارگردانش رو عوض کردن بازیگر نقش اولش رو عوض کردن ، شما میگی سانسور ی ...

بعدم مگه شما خودت دیدی همه قسمتهای را فکر میکنی سانسور گسترده  اشته بلخ قسمتهای قبلم یک کپ سانسور داشته اما نه درحدی که بگیم گسترده بود.

نخیرم کی گفته کارگردانش راعوض کردند بعدم بازیگر نقش اولش خودش بنابه دلایلی نتونست ادامه بده منم میگم ...

پس چرا این همه سال توقیف بود ؟

اصلا وقتی یه سریال فیلمبرداریش تموم شده ، چرا دوباره میسازنش با کارگردان جدید ؟

بازیگر نمیتونه نیاد جلوی دوربین وقتی قرارداد داره ، نیومده چون با اصلاحات جدید قرار بوده مجدد تولید بشه که بازیگر قبول نکرده ، مثل کارگردان

شما مثل اینکه درست نخوندی برای خودتم دستور میدی وتصمیم‌نیگیری آقای تبریزی ی برای نواقص این قسمت عذرخواهی کردندتوقیفشم به خاطر اعتراض ده سال پیش بختیاریا بود به دلیل یک دیالوگی که توهین به خودشون قلمداد گردند بعدشم سانسورش که تو دوبله فامیلی خانواده بختیاری از بختیاری به بهادری تغییر کرد خب بازیگرشم به خاطر  اینکه چند سال طول کشید وناراحتی از بایت توقیف  اینکه سرکار دیگری بود انصراف  دادهبود یعنی نمیتونست بیاد سراین کا  چو ن سرکار دیگری بود قرار دادشدنم به هرحال مال اون سال بود نه چند سال بعد در ضمن شما جرا هی اصرار داری بگی کارگر آنش عوض شد نخیر ‌ارگ دانلود تا آخر خود آقای تب ی ی بود من خودم زمان ساخت فصل سوم هم که بعد این‌اعتراضات بود وشروع ساخت فصل سوم از سال ۹۴ بود پیگیرش بودم خود آقای تبریزی کارگردان بود از اول تا آخر اصلا عکس یک قسمت از مشت صحنه فصل سوم‌ ا ببینید متوجه میشید که خود آقای تبریزی کارگردان اصلی بوده درسته دوتا کارگردان داشته آنا همزمان کارگردانی میکردند این‌ طور نبو ه که مثلا اون یکی کارگردان بعد اعتراضات اومده باشی کارگردان اصلی در ه  حال خو  کمال تبریزی. شما بیشتر فکر کنم دلت می خواد ودوست واری که به صدا وسیما انگبزنی ودنبال اینی که بگی آ ه صدا وسیما ال کزده وبلاگ کرده مثل خیلیا که دنبال ایراد الکی اند حالاهم که نیست به سنگ خورده ناراحتی.

2740
پس چرا این همه سال توقیف بود ؟ اصلا وقتی یه سریال فیلمبرداریش تموم شده ، چرا دوباره میسازنش با کارگ ...

فیلنبرداریشم اون موقع تموم‌نشده بود فاز سه هنوز مونده بود که اونم با آقای تبریزی بود.

پس چرا این همه سال توقیف بود ؟ اصلا وقتی یه سریال فیلمبرداریش تموم شده ، چرا دوباره میسازنش با کارگ ...

شما میبینی اشتباه میگنی ول کنم نیستی میخوای چیزی را که خودتم می دونی اشتباهه ثابت کنی.

[QUOTE=322581729]من دنبال اثبات چیزی نیستم ،  سریال سرزمین مادری به خاطر کج سلیقگی مدیران صدا وسیما سوخت ، فقط ...[/QUOTمن مخالف ح ف ناحقی نه کسب که مخالفند هیچ ربطی له کج سلیقگی مدیران نداره اتفاقا مدیران خودشون‌این سریال را خیلی دوست داشتند اگر مدیران تلویزیون ونظام رابشناسی اتفاقا فیلم‌هایی که مربوط به دوران انقلاب باشه  امیلی هم دوست دارند حتی معاون سیما تو چند سال میش میگفت من خودم بارها این سریال را دیدم وخیلی از سریال تعریف کرد ولی از ترس بختیاریا پخشش نکردند خردفعه خ هستند پخشش کنند بختیاریا نگذاشتند دفعه سال ۹۲ بعد چهار قسمت فصل دوم هم اصلا نگذاشتند بعد اصلاحات بهخشبرسه این بارم با ترس ولرز اول گذاشتند ستیت تلویبیون که ببینند اگر که اعتراضی نشد از تلویزیون پخش بشه آنا بعد این‌ه مشکلی میش نیوند وتو تلویزیون پخش شد بعد این همه سال صدا وسیما جبران کرد  ت  پخشوتبلیغات این سریال سنگ تموم کرد هم تو سایت تلویبیون پخش میشهدپهم تو تلویزیون همتون شبکه سه خم تماشا تازه ت  شبکه سه به جز پنج شنبه وجمعه تکرار های فرداشفکر کنم شنبه یکشنبه هت هم بعد هبر ساعت ۲۲ میده همه کانالهای تلویزیونم تیزرش را پخش می‌کنند تلویزیون اگر کج سلیقه بود این قدر این سریال را تبلیغ نمیکرد تازه این سریال ق ار بود یک فصل چها می هم داشته باشند ت  زمان جنگ که پیشنهاد خود معا ن سینا بود به خاطر اینکه خیلی از سریال خوشش ا مده بود برای همینم پایان بندی فصل سوم باز بود اما نویسنده گفت به خاطر فشاری گهردش بود دیگه نتونست اوامه بده بعدم سوخت نشد این سریال هنوزم پرمخاطب.

من نگفتم مدیران نظام ، 

اصلا شما حرف من رو به یه چیزای دیگه ربط میدی 

سریال رو تغییر دادن و این نیازی به اثبات کردن توسط کسی نداره 

منم فعلا جز بیننده هاش هستم و امیدوارم بیننده های تلویزیون با ساخت سریال های خوب بیشتر بشه

من نگفتم مدیران نظام ،  اصلا شما حرف من رو به یه چیزای دیگه ربط میدی  سریال رو تغییر داد ...

می دونم‌منظور شما مدیران صدا وسیما هستند ولی من هم چون صدا وسیما هم به نوعی رسانه نظام هست گفتم مدیران نظام در ضمن سریال تغییر ندادند .شاید یک سکانسهای ک تاهی حذف شده باشه اما تعییرنه. اونی که فقط تغییر کرده فامیلی خانواده بختیاریه همین وبس...

2706