2737
2739
عنوان

اندومترویز خط بخیه

31 بازدید | 5 پست

بچه ها سلام 

من ۳ ساله سزارین شدم؛ سمت چپ بالای خط سزارین اتدازه گردو شده؛ که بعد از پریودی هم بزرگتر میشه هم درد میگیره هم به شدت به لمس حساسه اطرافش میسوزه   تا چهار و پنج روز اینطوریه

ولی کم کم بهتر میشه علائم تا پریودی بعدی

سونو داخلی دادم و کیست داشتم

ولی هنوز از اونجا سونو ندادم خیلی میترسم

کسی مثل من بوده؟ میگن شاید اندومترویز باشه

کسی چیزی میدونه؛ خیلی نگرانم

سلام من پیام دادم بهتون در مورد رچتون برای اشاره حرف زدنش بچه منم عینه شماست درست شد چی شد چند بار پ ...

گلم من میبرمش گفتار درمانی؛ الانم نزدیک سی و خورده ایی کلمه داره، مشکل نداره همه چی نرماله

جز ایتکه دیر حرف افتاده که دکتر گفت ژنتیکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من پیام دادم بهتون در مورد رچتون برای اشاره حرف زدنش بچه منم عینه شماست درست شد چی شد چند بار پ ...

ولی حتما باید پیگیری کنی؛ بله از لحاظ درک و شناخت الان از بچع های هم سن خودشم بالاترِ

من نمیگم البته( متخصص و دکتر میگن) فقط مشکلش گفتارِ

2728
ولی حتما باید پیگیری کنی؛ بله از لحاظ درک و شناخت الان از بچع های هم سن خودشم بالاترِ من نمیگم البت ...

بچه من الان ۲۲ ماهشه تازه اشاره یاد گرفته ولی حرف زدنش فقط اده میگه همین متوجه حرفامون میشه دستورپذیریش اینا خوبه کاری بگم انجام میده منم باید ببرم گفتار ؟