2752
2734
عنوان

ایا برداشتن ابرو برای دختر مجرد زشته؟ 😐با ابرو قشنگ تره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 62 پست
والا اره یعنی چی ادم با مو ناز باشه😐

مامان من که اینجوری نیست قبلا میگفت به ابروهات دست نزن ولی الان با اونم کاری نداره البته من سنم زیاد نیست ۱۷ سالمه ولی دیدم هنوزم بعضیا این طرز تفکر رو دارن که نمیذارن دخترشون اصلاح کنه فکر کنم بیشتر نگران حرف مردم باشن یا تعصبات بی‌جا نمیدونم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
مامان من که اینجوری نیست قبلا میگفت به ابروهان دست نزن ولی الان با اونم کاری نداره البته من سنم زیاد ...

من ک ب حرف مردم اهمیتی نمیدم دل ادم مهمه

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا مگ مریضن😐

اره هی بهشون میگی اینکارو نکن میگن ن خیالت تخت بعد میبینی خیلی تمیز کاری میکنن😂دیگه تا ابروهات در بیاد هم مث اولش بشه زحمته

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
من ۵ ساله ازدواج کردم بچه هم دارم بر نمیدارم😶چون زیر ابرو دوس دارم و بهم میاد اتفاقا خیلیم قرینه نی ...

😂😂گوش نمیدم شنبه تموم میکنم کارو ب امید خدا😂

من ک ب حرف مردم اهمیتی نمیدم دل ادم مهمه

منم خیلی اهمیت نمیدم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
اره هی بهشون میگی اینکارو نکن میگن ن خیالت تخت بعد میبینی خیلی تمیز کاری میکنن😂دیگه تا ابروهات در ب ...

اگ خیلی نازک کنه مادرم منو کفن میکنه،😂😆

چرتتت و پرت تف میدن برا خودشون😕 واقعا واااقعا به اونا چهه مسخره ها

تقصیر خودمونم هس اختیار هرکس دست خودشه باز مادر ی چی فامیل و چ ب گوه .. خوزی

اگ خیلی نازک کنه مادرم منو کفن میکنه،😂😆

وای اره برای همین گفتم ی جای مطمئن برو خراب نکنه ضایع بشه

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
😂😂گوش نمیدم شنبه تموم میکنم کارو ب امید خدا😂

اره بابا بیخیال والا پسر سه ساله من نظرات منو کامل دایورت میکنه به هیچجاش نیست😄😄😄😄تو خیلی دختر خوبی هستی😘

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706