2737
2734

سلام شب شما بخیر من ۲۰ سالمه و دو ساله دانشجو هستم من میبینم دخترای ۱۵ ۱۷ سالع ابرو هاشون و برداشتن ولی من ک ۲۰ سالمه مادرم میک با ابرو ناری ن برندار فلان😂من اصلا نمیخوام ازدواج کنم ابرو هام پرپشت و مشکیه و تمیره فقط قرینه نیس میخوام یکم مرتب کنم مادرم میگ ن؟... ب حرفش گوش کنم؟ خوب مگ ادم قبل ازدواج دل نداره😐

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۲۱ سالمه ابروهام مشکی پرپشته فق وسطش برمی داریم همین 

نازک بنظرم قشنگ نیس

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2738

من ک برمیدارم ولی برو ارایشگاه بگو دخترونه واست برداره خیلی قشنگ میشه اصلا هم زیاد معلوم نمیشه

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈

چه مشکلی داره 

هر طور خودت دوس داری 

من با این که ازدواج کردم بر نمیدارم چون دوس ندارم😅

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 

الان دخترا انقدرا کارا میکنن که ابرو برداشتن چیزی نیست دیگه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
2706