2733
2739
عنوان

یه هفتس خونه بابامم

152 بازدید | 9 پست

قهر کردم اومدم امروز یه هفتس اونجا جاری هام خوشن و منه بی نوا اینجوری بعد مادر شوهرمم شنیده بودم آش نذری داده به همه به هر کس هم بگیم ایشون مارو کتک زدن میگه نه امکان نداره دختر شما بلند حرف میزنه به خاطر همینه مثل صادق(شوهرم) تو طایفه پسر نیس یه ماه دیگم هم جشن پسر خاله شوهرمه میرن عروسی قم بعد منم اینم و این فک کرده من باپای خودم میرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کتک خوردی که دهنشون سرویس بکن نه که غصه خوشیشون بخوری

سر اینکه گفتم من با داداشم میام خونه تو برو بهم گفت شلی چلاغی با من نیومدی دو تا ظرف مونده اونا رو بهانه کرد کتکم زد 

2728
سر اینکه گفتم من با داداشم میام خونه تو برو بهم گفت شلی چلاغی با من نیومدی دو تا ظرف مونده اونا رو ب ...

مگه کجا بودید؟

چرا ازش شکایت نکردی؟

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اون خونه مادرش بود منم خونه مادرم گفت با من میای گفتم نه تو برو منم یه ساعت دیگه اینا با داداشم میام ...

وااااا 

خوب بعد کجا زدت؟

اصلا پا پیش نذاشته برای 

حلش؟

2740
وااااا  خوب بعد کجا زدت؟ اصلا پا پیش نذاشته برای  حلش؟

خونمون دوتا اینا ظرف مونده بود اونا رو بهانه کرد که اینا میکوبم سرتو فلان برگشتم با مشت از ناحیه پشت زد برگشتم گفتم چرا میزنی گف ازتو بزرگترش هم میزنم گفتم غلط میکنی یدونه چک زد تو صورتم اونم محکم منم با خودم گفتم اینیکه ُر این چیزا میزنه دیگه فردا چه جوری میخواد بزنه

خونمون دوتا اینا ظرف مونده بود اونا رو بهانه کرد که اینا میکوبم سرتو فلان برگشتم با مشت از ناحیه پشت ...

واقعا معلوم نیست دلش از کجا پر بوده سر شما خالی کرده 

اصلا هم پا پیش نذاشته بیاد جلو آشتی بکنه؟

بنظر من شما فعلا 

اصلا

برنگرد

دیگه