2737
2734
عنوان

شما بودید چیکار میکردید

77 بازدید | 6 پست

اوایل رابطه خیلی خوب بود حتی خواستم ازدواج کنم خواستگار داشتم  گریه کرد گفت نرو بمون با من بهم فرصت بده 

بعد از ۸ ماه از رابطه کم تر زنگ میزد اصلا نمی‌گفت بریم بیرون می‌گفت خیلی دوست دارم اما اگر موردی خوب برات پیش اومد برو از خودگذشتگی میکنم آخرین بار که این جمله و گفت بهش گفتم یعنی این رابطه برات ارزش نداره؟گفت خودت میدونی 

من عصبانی شدم گفتم هر کسی برا خودش یه شخصیت داره بسم ه تحقیر شدن 

بعد ۸ ساعت که خونده بود جواب داد دنبال بهونه ای من و نمیخوای باشه برو منم جوابشو ندادم 

الان دو هفته س رفته تو اینستا انفالوم نکرده میاد استوری میبینع اما هیچی نمیگه 

شما بودید منتظرش میمونید ؟اگر دیگه دوستم نداری چرا میاد استوری هام و میبینع ؟اصلا چه طور اون آدم عاشق آنقدر عوض شد این چیزا فکرم و مشغول کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه پسرا اولش شرو ور میگن ک وابسته کنن بعد ک طرف وابسته شد چون زورشون میاد مسولیت و تعهد رو قبول کنن میگن برو با کسی ک خوشبختت کنه چون ترسواند و فقط رابطه رو در حالت دوستی میخاد ک هم حالشو ببرن هم مسولیت نداشته باشن توام بیخیالش شو