2733
2734
بچه ها چرا تو ماهیتابه دوطرفه هپی کالم کوکو و کتلت و شامی و اینا که با روغن کم میخام بپزم میچسبن؟؟؟؟؟؟انگار نچسب نیست...هپی کالم ااصله اصل هست..ماهی هم میچسبه به جای اینکه سرخ بشه قشنگ..... اینهمه پول دادم واسش.... میزارم خوب داغ شه ...بازم میچسبه....
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
چه قیمت خریدی گلم؟
شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلقی چیزی داره؟ اخه میگم ماهیتابه دوطرفه دارم و روغن کمتر مصرف شه مثل تفلون نیست اصلا... از نمایندگی هم گرفتم
2728
این مارکو ندارم٬ من خریدم ۱۷۰آلمانیه ماهیتابم‌‌ عالیه اصلا نمیچسبه
شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2740
اخه یه ساله دارم ....دیگه خسته شدم ازش..... تازه به چن تا از فامیلامون هم گفتم میخام بخرن...
مهسان خوب چجوری ساتفاده میکنی؟؟؟ کلا قلقشو و نکات استفاده شو بگین؟؟؟ واسه کوکو و اینا چیکار کنم؟