2737
2739
عنوان

یکی قضیه نامادری آوا رو میگه

5676 بازدید | 130 پست

نمیدونم چیه دلمم نیومد پیگیر بشم بفهمم چی شده ولی همه جا میبینم تاپیکشو.

ممنوع که نیست؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
پیج مادرش .....1372minaa.......همه چی هست

حوصله ندارم افسردگیم بدتر میشه برم پیج ببینم.

فوت شده بچه؟ برا چی؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه رو میزنه پرتش میکنه تو حیاط

اون موقع ک پرتش میکنه انگار تمام بدن من درد میگیره

بعدم میگن انگار دوباره میبرتش تو خونه و میزنتش و دیگه بچه میره تو کما دقیق نمیدونم

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2731

آوا یه دختر بچه ۴ ساله ست که توسط نامادری سنگدل وحشیانه شکنجه و به دلیل عارضه مغزی از دنیا میره

به زودی وعده خدا تحقق پیدا میکند و جهان از تاریکی به سمت نور هدایت میشود...در آن روز (( رستاخیز )) صدایی مهیب از آسمان به گوش میرسد و زمین به لرزه در می آید و کوه ها فرو میریزند و آسمان متلاشی میشود و دریا به بیابان تبدیل میشود...ناگاه صدایی طنین انداز از کعبه فریاد میزند "(( انا المهدی ))"و انسان با خود میگوید چه شده است...و آدیمزاد به درگاه خدا فراخونده میشود و اعمال خویش را در این زندگی کوتاه و زود گذر به خدا عرضه میدارد... آنگاه تو  ستمکاران و ظالمان را خواهی یافت که گروه گروه روانه دوزخ میشوند و بر اعمال خود میگریند...و کافران را خواهی دید در حالی که با تن عریان از گوشت یکدیگر میخورند ولکن هرگز سیر نمیشوند..و آنان که آیات عظیم را تکذیب میکردند در آتشی جاودان که هرگز خاموش نخواهد شد میسوزند...این وعده خداست و خداوند در وعده خود تخلف نمیکند...((راست گفت خداوند بزرگ و بلند مرتبه))...🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸
2740
بچه رو میزنه پرتش میکنه تو حیاط اون موقع ک پرتش میکنه انگار تمام بدن من درد میگیره بعدم میگن انگار ...

پرتش میکنه تو حیاط سرش میخوره زمین بلندمیشه دوباره ولی میفته ضربه مغزی شده بود رفته کما و فوت کرد همشهری ما هستن 

تو رو خدا ول کنید دیگه ادم میاد اینجا یه کمی سرگرم شه دغدغه اش یادش بره باز این تاپیک رو میزنن دوروزه هر لحظه تو ذهنمه حالم خرابه تازه یادم رفته بود دوباره میبینی اسم اوا

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

فقط اون لحظه ای ک پرتش میده و بعدش بچه بلند میشع میره کنار دیوار😔😔

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

فیلمشو کجا ببینم

چوبخت عرب بر عجم چیره گشت همه روز ایرانیان تیره گشت  ﺯ ﺷﯿﺮ ﺷﺘﺮ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻭ ﺳﻮﺳﻤﺎﺭﻋﺮﺏ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﺎﺭﮐﻪ ﺗﺎﺝ ﮐﯿﺎﻧﯽ ﮐﻨﺪ ﺁﺭﺯﻭ دربغ است که ایران ویران شود  
2706