2733
2734

من عینکی هستم. دو روز پیش مراجعه کردم به یکی از کلینیک های مشهور شهرمون که ا‌کثرا رفتن و راضی بودن برای عمل حذف عینک. اونجا تو پذیرش بهم گفتن باید عکس بگیری و معاینه بشی بعد ما تمام عکس ها و نتیجه ی معاینه رو میفرستیم برای دکتر و هرچی دکتر گفت نتیجه رو بهتون اعلام میکنیم و در صورتی که دکتر اوکی بده یک هفته بعد میتونید عمل کنید و این عکس ها و معاینه ها فقط تا سه ماه قابل قبول هست. خلاصه سه میلیون از من گرفتن بابت عکس. من تمام عکس های لازم رو گرفتم بینایی سنجی شدم فشار چشمم رو گرفتم. بعد از همه ی این کارها بینایی سنج بهم گفت فشار چشم بالاست باید بری پیش فوق تخصص گلوکوم. منشی هم بهم نوبت داد. گفت اول پیش این متخصص برو و فعلا پرونده ت رو به هیچ کدوم از بچه ها نده که بفرستن برای دکتر.  امروز رفتم پیش همون فوق تخصص گلوکوم گفت نهایتا شش ماه تا یک سال به خاطر فشار چشمت نمیتونی عمل کنی‌ و باید دو تا عکس دیگه هم بگیری. هشتصد و پنجاه تومن دادم بابت این دو تا عکس که خانم دکتر یک ماه دیگه ببینه نظر بده. حالا من این سه میلیونی که بابت عکس ها دادم انگار دود شده رفته هوا. خب اگر من به خاطر فشار چشمم تا یک سال دیگه نمیتونم عمل کنم چرا سه میلیون عکس از من گرفتن که هیچ دکتری هم ندیده عکس ها رو و تا موقعی که میخوام عمل کنم شده کاغذباطله و دوباره از اول باید پول بدم و این مراحل تکرار بشه. وقتی فشار چشمم بالاست و ممکنه نتونم عمل کنم چرا این همه عکس از من گرفتن و کلی پول بابتش. دو روزه دارم میرم این کلینیک این همه عکس و معاینه انجام دادم هنوز موفق نشدم اون دکتری که میخواد عملم کنه رو ببینم. نظرتون چیه 😑😑😑

وا این چجور کلنیکی هست دیگه

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه همچنین تجربه ای دارم از چشم پزشکی و عمل و دبه هاشون....ولی حقتو بگیر همین حرفهایی ک گفتی رو بخودشون بگو و پولتو بگیر

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
2740
گفت گلوکوم ندارم فقط فشار بالاست هنوز تبدیل به گلوکوم نشده

خوب همون فشار بالا گلو کوم هست دکترا تا وقتی صدمه ندیده چشمت بهش اهمیت نمیدن برو از دکتر روش های کاهش فشار چشم رو بپرس مثلا امگا سه ماهی و.....خلاصه از من گفتن بود 

گفت گلوکوم ندارم فقط فشار بالاست هنوز تبدیل به گلوکوم نشده

عزیزم میشه بپرسم برا فشار چشم چه قطره ای استفاده میکنی 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
عزیزم هرجایی عمل نکن  کدوم کلینیکه؟ اینهمه پولی که دادی ما ۲ سال پیش حدود ۳ تومن کلا پول عمل شد ...

اینجا مثلا خیلی معروفه همه همکارهام اینجا عمل کردن راضی بودن😑

2706