2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نه سالمه

ببین ال نود ماشین خوبی است یعنی نسبت به ماشینهای ایرانی فوق العاده پس به خاطر ظاهر شیکتر طلات را نفروش بعد هم گرفتار تعمیرات و هزینه های بالاش بشی ماشین هم هیج جا ننوشته یکی بیاد بهت بزنه و مقصر باشه و پول نداشته باشه گرفتاری هست

ببین ال نود ماشین خوبی است یعنی نسبت به ماشینهای ایرانی فوق العاده پس به خاطر ظاهر شیکتر طلات را نفر ...

درسته ممنونم🙏

حَواسِتو بدع بهـ #ماهتـــ چراغایـ شهر اَرزِش ندارَن.

[QUOTE=] اگر میخواین ضرر نکنید فقط طلا اما در آینده ملک وماشین به شدت میاد پایین منظورم چندسال ایندست اما اگر ... [/QUOTE]

هم اینکه دوس داشتم‌ماشین بهتر بگیریم‌هم طلا شنیدم‌۲۵ درصد مالیات میخوره دلم سرد شده

حَواسِتو بدع بهـ #ماهتـــ چراغایـ شهر اَرزِش ندارَن.

من هفته پیش فروختم چون اصلا ماشین نداشتیم...کلی هم نگین داشت..۱۲۵ می شد به خاطر نگیناش ۱۱۴..خیلی ضرر کردم همون سرویسو الان می دن ۱۵۰...اما چاره ای نداشتیم..پشیمونم نیستم

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
[QUOTE=] اگر میخواین ضرر نکنید فقط طلا اما در آینده ملک وماشین به شدت میاد پایین منظورم چندسال ایندس ...

اونی که راجب طلا شنیدی یه دروغی بیش نیست نگران نباش

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی