2733
2734

بچه ها برادرم مدتیه با دختری در حال صحبت و آشنایی بودن الان بهم علاقه مند شدن ما خانوادگی رفتیم خونه ی دختر تا دیگه یه روز مشخص بشه و رسمی خواستگاری بشه البته از قبل خانواده ها اجازه داده بودن دختر و پسر باهم صحبت کنن

اون روزی که رفتیم رفتار مادر دختر یه جوری بود ناراحت بود و تو خودش بود حتی زد زیر گریه که ما گذاشتیم بحساب دلتنگی واسه ازدواج دخترش ولی مادره دختر همش میگفت ما رسم نداریم زیاد جهاز بدیم رسم نداریم عقد شام بدیم بدمیدونیم هم دختر بدیم هم خرج کنیم اولین دخترم همه انتظار دارن دعوت کنیم (پرجمعیت هستن فامیلشون)کلا هیچ خرجی نمیکنیم همش با داماده.!

حالا بابام یه آپارتمان ۱۶۰ متری صفر ساخته بده برادرم خرج عروسی گفت تا ۳۰۰ نفر هم میدم وسایل ام یه مقدار میگیرم ولی دیگه بیشتر از این ندااااارم.

حس بدی گرفتیم از مادره بنظرتون به داداشم بگیم اینارو یا نه؟ ما حساس شدیم  یعنی؟مامانم میگه نمیخوام داداشت تحت تاثیر قرار بگیره یه وقت جبهه بگیره چون ظاهرا خود داداشم هم زیاد از مادره خوشش نیومده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هم میگفتین اومدیم خاستگاری ن خرید کالا 

بلاخره در این پروسه باید دو طرف با هم سازش کنند و همه جوانب را در نظر بگیرند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍