2737
2739
عنوان

من بعد ۶ سال کات کردم😔 کمک

381 بازدید | 22 پست

امروز ک تاپیک پربازدید خواستگاری رو دیدم خیلی دلم برا خودم سوخت ارزو میکنم استارتر اون تاپیک خوشبخت بشه🧿❤️

ما رابطمون مجازی بود خیلی دوسمداشت البته خودش اینطور میگفت تحمل ی شب حرف نزدنمونو نداشت تحمل نبودمو نداشت حتی ۱ لحظه از نبودم گریه میکرد میفتاد بیمارستان

اما از اولش اینطور نبود اولا خیلیییی اذیتم میکرد دو سال اخر خوب شد 

ولی با وجود اینکه میگفت خیلی دوسمداره اما نمیومد دیدنم 

شاید دوسال یبار....

من چیو باور کنم؟ چجوری دوسداشتنشو باور کنم اگه دوسمداشت دلش برام تنگ نمیشد؟

نمیخواست منو ببینه؟ 

من کم اوردم تموم بدی های گذشته تا ابد تو ذهنم هک شده و نتونستم ببخشمش و دیشب کات کردم اما حالم خیلی بده کلللا روزو گریه کردم و اون دیشب حتی جواب خدافظی و کات کردنمم نداد

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ت این مدت نیومد خاستگاریت

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731

تلگرام آشنا شدید؟ 

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2740

معمولا وقتی خدافظی نمیکنند دوباره پیام میدن راستش رابطه مجازی خوب نیست اینو منی میگم شروعش مجازی بود و بعد هم وارد دنیا واقعی شد و نزدیک چهار سال و نیمه تو این چهار سال هر چند ماه یروز میومد  سختیای اون موقه یه جور با هیجان و اشتیاق زیاد.... و الان که اومده تو شهری که هستم و چند روزه میبینمش احساس میکنم به پوچی رسیدم دیگه اون اشتیاقو ندارم ..... به نظرم راسته که میگن وصال مرگ عشقه

باز خوبه فهمیدی به دردت نمیخوره کات کردی 

کاش میشد منم با یه کات ساده تمومش میکردم 

اما عاشق یه آدم اشتباهی شدم 

سه سال انتظار کشیدم تا نامزد شدیم پنج سال انتظار کشیدم تا عروسی کردیم چندین سال با تمام وجودم کنارش بودم از اشتباهاتش چشم پوشی میکردم 

اما اون منو فروخت به یه زن آشغال 

حتی الان دارم با گریه و درد مینویسم که خودم خوده لعنتیم با حماقتم زندگیمو نابود کردم 

و این وسط یه بچه بیگناه دلم بیشتر از این که به حال خودم بسوزه به بچم میسوزه 

کاش هیچ وقت بهش نرسیده بودم 

کاااااااش باهاش کات کرده بودم 

ای کاش 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تحصیل سربازی کار و....

اگ مخاس میتونس

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
باز خوبه فهمیدی به دردت نمیخوره کات کردی  کاش میشد منم با یه کات ساده تمومش میکردم  اما ...

عاشقت بود؟ چرا با وجود این همه سختی قدرتو ندونست😭

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘