2733
2734
با هر کی حرف میزنی میبینی قرص اعصاب می خوره..از فکر و خیال زیاد میگرن و بدن درد و ...همه چی گرفته..یه دفعه میبینی یه همسایه ات که تاحالا فکر می کردی مشکل نداره بردنش آسایشگاه بستریش کردن... تو خیابون هم همه اعصابا خورده... شما میگین دلیلش چی هاست؟ به نظر من یه دلیل عمده اش بر میگرده به سیستم اداره مملکت. و دلیل دیگه اش بلد نبودن روشهای درست زندگی و کنترل بحران هست. و اینکه خیلی آدم ها بلد نیستن مهربان باشن.. محبت اکثر مشکلات روانی رو در خودش حل می کنه.. شما میگین دلیلش چی هاست؟
ONLY. GOD.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دومین کشوررغمگین جهانیم الکی که این افتخارو به دست نیاوردیم
گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
2731
یه علتشم به غذا برمیگرده، چون بیشتر غذاهای مضر امروزی مثل فست فود ها و‌مرغ و‌چای و ....باعث سردی مغز و‌بی اعصابی میشن. فکرسالم در بدن سالمه
وبلاگ دختری از جنس بلور http://dokhtarin.blogfa.com/
آره به خدا ملت همه قاتی کردن ا مشکلات و آلودگی و اشعه خدا خودش کمک کنه ...چند روز پیش تو خیابون یه مرده یه مرده دیگه خورد همین دعواشون شد ..یه دختره هم داشت دعوا میکرد با یه زنه چه فحشایی میداد
به امید خدا به زودی میخوام مامان بشم ...خونه عاشقانه دونفرمون سه نفره بشه ...خانووم گلا واسمون دعا کنید
2740
ﻳﻚ ﺩﻟﻴﻞ ﻋﻤﺪﻩ ﺗﻮﻱ اﻳﺮاﻥ ﺷﺎﺩﻱ ﻛﺮﺩﻥ ﻣﻤﻨﻮﻋﻪ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﻤﻨﻮﻋﻪ ﺧﻨﺪﻳﺪﻥزﺷﺘﻪ ﻧﺸﻨﻴﺪﻱ ﻣﺎﺩﺭﺑﺰﺭﮔﻬﺎﻣﻮﻥ ﻣﻴﮕﻨﺪ ﭘﺸﺖ ﻫﺮ ﺧﻨﺪﻩ اﻱ ﮔﺮﻳﻪ اﺳﺖ اﺻﻼ ﻳﻜﺠﻮﺭ ﻋﺠﻴﺐ ﻣﺮﺩﻡ ﻏﻤﮕﻴﻨﻲ ﻫﺴﺘﻴﻢ
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
شرایط بد اقتصادی و گنگ بودن آینده
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مهمترینش به نظر من مشکلات اقتصادیه...بی پولی و بدهکاری و نرسوندن خرجی زندگی و از اونطرف نداشتن شادی و تفریح باعث میشه فقط غصه بخوری و استرس داشته باشی نتیجش میشه مشکلات روحی و جسمی

دخترم قشنگ ترینم  

گرانی اینکه صبح بیدار میشی میبینی جنس دیروز خریدی نمیتونی بخری و.....
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊